Drevený stojan 56 Nábytok Cherry Leick Stojan WestWood 56. Rohová TV konzola Westwood Cherry 56 s úložným priestorom poskytuje módny domov pre TV až 56 s bohatým čerešňovým povrchom Westwood a klasickým vyvýšeným panelovým dizajnom. Úložné možnosti sú bohaté na nastaviteľné police za dvierkami z tvrdeného skla a skrinky na médiá pre väčšiu flexibilitu. Tento televízny stojan je vyrobený z masívneho dreva a drevenej dyhy a obsahuje otvory na vedenie káblov na zadnej strane, čierny hardvér a robustné skrinky, ktoré upratujú a ukladajú veci mimo dohľadu. Priestorovo úsporný rohový dizajn pojme TV až 56; Jedna nastaviteľná polica za každými dvierkami na uloženie elektroniky a médií; Úložný priestor komponentov za skosenými dvierkami z tvrdeného skla-28W x 19V x 18D; Masívna konštrukcia z tvrdého dreva s brezovou drevenou dyhou; Bohatá ručne aplikovaná viackroková hnedá čerešňová povrchová úprava; Perforovaný chrbát pre vedenie drôtu; Montáž za pár minút pomocou techniky jednoduchého zloženia;

Stojan na drevo 56 Stojan na nábytok Cherry Leick WestWood 56

Stojan z dreva 56 Stojan na nábytok Cherry Leick WestWood 56


Ľudstvo má potenciál stať sa obeťou iných, manipulátori, dezinformácie


Stojan na drevo 58 Dvere do stodoly Stojan do stodoly 58 Dvere do stodoly. Zahrňte do svojho domova náš televízny stojan v štýle rustikálnych dverí na stodole, ktorý nielen vylepší dekoráciu vašej obývačky, ale vytvorí aj dostatok úložného priestoru pre všetky vaše médiá, príslušenstvo a ďalšie. Tento odolný stojan s dlhou životnosťou, vyrobený z kvalitného MDF, podporuje väčšinu televízorov až do 65. Je to perfektný doplnok, vďaka ktorému bude vaša obývačka vyzerať elegantne a dodá jej domácu atmosféru. Zahrňte do svojho domova náš televízny stojan v štýle rustikálnych dverí. aby ste nielen vylepšili výzdobu vašej obývačky, ale vytvorili aj dostatok úložného priestoru pre všetky vaše médiá, príslušenstvo a ďalšie. Tento odolný stojan s dlhou životnosťou, vyrobený z vysokokvalitného MDF, podporuje väčšinu televízorov až do 65. Je dokonalým doplnkom, vďaka ktorému bude vaša obývačka vyzerať elegantne a dodá jej domácu atmosféru. Povrchová úprava: Barnwood; MDF vysokej kvality; Očarujúci vidiecky dizajn; Odolný laminát; Pojme väčšinu televízorov do 65; Otvorené a skryté úložisko; Nastaviteľné police. Spárujte s našou kolekciou zodpovedajúcich izieb pre úplný vzhľad; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Stojan na drevo 58 Dvere do stodoly Stojan do stodoly 58 Dvere do stodoly


Stojan na drevo 58 Rekultivovaný Stojan na BarnWood 58 Farmhouse. Aktualizujte vzhľad svojho domova pomocou tohto 58-palcového priemyselného televízneho stojana. S uzavretým úložným priestorom za dvierkami skriniek zo sieťoviny a otvoreným úložným priestorom pre vaše médiá, elektroniku a dekoráciu. Odkryté pánty a sieťované kovové akcenty vytvárajú pocit na farme, ktorý si zamilujete vo svojom dome, či už vo vašej obývačke, spálni alebo kuchyni. Táto všestranná konzola poskytuje ďalší úložný priestor a možno ju použiť ako odkladaciu skriňu alebo bufet. Vyrobené z vysoko kvalitnej MDF a odolného laminátu s povrchovou úpravou dreva. Zmestí sa do nej až 64-palcový televízor. Vyžaruje moderný a priemyselný štýl dizajnu farmy; Vyrobené z vysoko kvalitného MDF, odolného laminátu, kovu a sieťoviny; S otvoreným a uzavretým úložným priestorom, nastaviteľnými policami za dvierkami, odkrytými pántami a dvierkami z kovovej siete; Zmestí sa do nej až 64-palcový TV; Použite ako TV stojan alebo zábavné centrum vo vašej obývačke alebo ako úložnú konzolu vo vašej spálni; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Stojan na drevo 58 Rekultivovaný Stojan na BarnWood 58 Farmhouse