Povrchová úprava drevených stojanov 58 Barndoor w/ Rekultivovaný povrch stojanu BarnWood. Zahrňte do svojej obývačky náš televízny stojan, aby táto oblasť mala očarujúci vidiecky nádych. Obsahuje skrytý úložný priestor za bočnými dverami v štýle stodoly s nastaviteľnými policami, aby sa zmestili vaše médiá a príslušenstvo, pričom má kombináciu rustikálneho a moderného štýlu farmy. Toto zábavné centrum je vyrobené z odolného, vysokokvalitného MDF a podporuje väčšinu televízorov s uhlopriečkou až 65 palcov. Ako úložná konzola bude vaša obývačka vyzerať elegantne a zároveň jej dodá domácu atmosféru. Obsahuje čelá skriniek inšpirované dverami od stodoly; S kovovými pántami, rukoväťami a rohmi, ktoré zdôrazňujú štýl; V rustikálnom, modernom dizajnovom štýle farmy vyrobené z vysokokvalitného MDF a laminátu; Otvorený a uzavretý úložný priestor s otvoreným a uzavretým policovým priestorom; Ideálne pre vašu obývačku, spálňu alebo domácu kanceláriu; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Povrchová úprava stojana na drevo 58 Povrchová úprava stojanu Barndoor Reclaimed BarnWood

Povrchová úprava stojana na drevo 58 Povrchová úprava stojanu Barndoor Reclaimed BarnWood


Drevený stojan 44 Stojan na drevo DriftWood 44. S touto drevenou TV konzolou 44 vytvoríte krásny stredobod vašej domácej zábavy. Vyrobené z vysokokvalitného MDF s odolnou laminátovou povrchovou úpravou podporuje TV až 48. Obsahuje otvorené a skryté police pre dostatok úložného priestoru s káblovým vedením. systém, ktorý vám pomôže udržiavať čistý vzhľad. Krásna povrchová úprava naplaveného dreva; Pevný a robustný dizajn podporuje 250 libier; Vyrobené z vysokokvalitného MDF a odolného laminátu; Pojme väčšinu televízorov do 48; Bohatá textúrovaná povrchová úprava; Otvorená polica a úložný priestor s dvojitými dverami; Veľký úložný priestor; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Stojan na drevo 44 Stojan na DriftWood 44


Stojan na drevo 52 Dvere do stodoly Stojan do stodoly 52 Dvere do stodoly. Vytvorte si domácky vzhľad vo svojej obývačke, rodinnej izbe alebo kuchyni s týmto priestorovo úsporným konzolovým stolíkom. Plne vybavená otvorenými policami a bočnými dvierkami pre všetky vaše médiá, riad alebo príslušenstvo. Vidiecky, chatový dizajn dodáva tomuto stojanu rustikálny štýl, ktorý vylepší vašu domácu výzdobu a dodá vášmu obytnému priestoru očarujúci pocit. Vytvorte si domácky vzhľad vo vašej obývačke, rodinnej izbe alebo kuchyni s týmto priestorovo úsporným konzolovým stolíkom. Plne vybavená otvorenými policami a bočnými dvierkami pre všetky vaše médiá, riad alebo príslušenstvo. Vidiecky dizajn chaty dodáva tomuto stojanu rustikálny štýl, ktorý vylepší váš domov a dodá vášmu obytnému priestoru očarujúci pocit. Povrchová úprava: Barnwood; Odolný laminát; Vysoko kvalitný MDF. Ideálne pre každú miestnosť vo vašej domácnosti; Pevná, pevná konštrukcia; Skrytý a otvorený priestor; Veľký úložný priestor; Pojme väčšinu televízorov do 55; Spárujte s našou kolekciou izieb, aby ste dosiahli úplný vzhľad.

Stojan na drevo 52 Dvere do stodoly Stojan do stodoly 52 Dvere do stodoly