Drevený stojan s povrchovou úpravou otočné espresso. Otočný TV stojan Designs2Go sa skvele hodí do každého kúta domácnosti. Obsahuje tri vrstvy, ktoré poskytujú dostatok priestoru pre väčšinu vašich mediálnych komponentov od herných konzol až po DVD prehrávače. Disponuje tiež otvorenou zadnou časťou pre ľahkú správu káblov. a úplným otočným pohybom.

Či už sa vzďaľujete od popoludňajšieho slnka, alebo sa otáčate, aby ste sa zmestili do svojho útulného miesta, môžete si v pokoji užívať hry alebo televíziu. Full Swivel Motion; Chrómové tyče z nehrdzavejúcej ocele; Veľa úložného priestoru; Krásny espresso drevený povrch.

Otočné espresso s povrchom dreveného stojana

Otočné espresso s povrchom dreveného stojana


Povrchová úprava dreveného stojana 25 biela. Moderný štýl je podstatou TV stojana Designs2Go so sklenenými dvierkami. Tento kúsok je veľmi funkčný, s dostatkom priestoru pre všetky vaše elektronické komponenty, káble, filmy a hry, no zároveň je aj veľmi štýlový a elegantný.


Wood Stretch Bracelets with Lava Rock Beads and Metal Findings

Jednoduchá a jednoduchá montáž bez použitia náradia. Tento TV stojan je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky zábavy. Krásny biely drevený povrch; Krásne dvere z dymového skla; Materiál: drevotriesková doska; Nevyžadujú sa žiadne nástroje; Nehrdzavejúce tyče z nehrdzavejúcej ocele; Poskytne roky radosti; 26,75 V x 23,75 Š x 15,75 H.

Povrchová úprava dreveného stojana 25 biela


Povrchová úprava dreveného stojana 32 3 Tier Grey. Modernizujte svoj životný priestor s trojvrstvovým TV stojanom Designs2Go od Convenience Concepts. Vďaka ľahko zostaviteľnej konštrukcii ho môžete nastaviť v priebehu niekoľkých minút bez použitia akéhokoľvek náradia.

Otvorená koncepcia políc poskytuje dostatok priestoru pre všetky vaše mediálne potreby s vedením káblov. Tento TV stojan, vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele, zaistí, že dotvorí vzhľad každého interiéru a bude slúžiť dlhé roky. Krásny povrch zo sivého dreva; Pojme televízory s uhlopriečkou až 32 palcov; Nehrdzavejúce tyče z nehrdzavejúcej ocele; Otvorené police Concept. Súčasný dizajn; 22,25 V x 15,75 Š x 31,5 H.

Povrchová úprava dreveného stojana 32 3 Tier Grey