Drevo Ženevský jedálenský stôl Šedý umývaný. Architektonické prvky robia z tohto jedálenského stola skutočný kúsok, s týmto nádherným stolom bude čas jedla úžasný! Jeho vrchná časť je vyrobená z dreva s prírodným povrchom a spája moderný šarm s čistými priemyselnými líniami. Základné triá so šikmými nohami vytvárajú pútavý základ. Či už hostíte priateľov na luxusnú večeru alebo len servírujete neformálne týždenné večere s rodinou, tento úžasný jedálenský stôl je ideálnym miestom na sedenie v strede toho všetkého. Výrobca sa pýši výrobou nábytku, ktorý vydrží generácie. Materiály: Jaseňová dyha, medová MDF, kov; Povrchová úprava: Sivé drevo z jaseňa; Ručne vyrobené s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť; Všetko drevo je vysušené v sušiarni pre mimoriadnu trvanlivosť; Časť kolekcie s ladiacim jedálenským stolom, bufetom, TV stolíkom a kúskami do spálne.

Drevo Ženevský jedálenský stôl Šedý umývaný

Drevo Ženevský jedálenský stôl Šedý umývaný


Jedálenský stôl Wood Tahoe Leaf 60 Orech. Táto kolekcia je navrhnutá s moderným nádychom polovice storočia a je vyrobená s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť. Obdĺžnikový jedálenský stôl, veľmi moderný z polovice storočia, vylepší váš jedálenský kút teplom a sofistikovanosťou. Je vyrobený z masívneho amerického orecha a skosené okraje stola elegantne prechádzajú do šikmých nôh. Nadčasový dizajn a kvalitné materiály zaručujú, že tento kľúčový kúsok, do ktorého sa zmestí osem, vám bude dobre slúžiť aj v budúcnosti. Materiály: americký orech, základný náter/olej; Hnedá farba; Ručne vyrobené s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť; Všetko drevo je vysušené v sušiarni pre mimoriadnu trvanlivosť; Časť kolekcie s ladiacim jedálenským stolom, bufetom, TV stolíkom a kúskami do spálne; Štýl: Moderný v polovici storočia.

Jedálenský stôl Wood Tahoe Leaf 60 Orech


Knižnica s dreveným stojanom Cappuccino Wilson. Získajte lepšiu organizáciu rafinovaným spôsobom, Moderná vitrína Furniture of America Wilson v Cappuccine vám pomôže uchovať všetky knihy, nádoby, hračky, fotografie alebo krásne predmety, ktoré ste si kúpili počas cesty. Otvorte chrbát pomocou obdĺžnikovej rámovej konštrukcie, ktorú môžete umiestniť vertikálne alebo horizontálne. Funkčný dizajn ako vitrína, TV stojan, knižnica, prepážka na izby. Vyrobené z opracovaného dreva, s hardvérom, vrátane návodu. Obsahuje: Jedna knižnica; Štýl: Súčasný; Záver: Cappuccino; Materiály: MDF, dyha, drevo; Reverzibilná funkcia vo vertikálnom alebo horizontálnom smere; Deväť (9) jedinečných otvorených políc. Funkčný dizajn ako vitrína, TV stojan, knižnica a predeľovač miestností.

Knižnica s dreveným stojanom Cappuccino Wilson