Drevený stojan Železiareň s kávou, koncové stoly Zlatá borovica – skonštruované. Prineste ducha industriálnej éry priamo do svojej obývačky s TV stojanom, konferenčným stolíkom a súpravou 2 koncových stolíkov Home by Bush Furniture Ironworks do svojej obývačky. Zvetraná povrchová úprava sa spája s hardvérom Starý bronz a vytvára rustikálny vzhľad. Odolný a priestranný 60W TV stojan pojme až 65-palcový televízor a má pár otvorených kójí, ktoré sú ideálne pre komponenty, ako je zvukový panel, DVD prehrávač alebo herná konzola. Dvere sa otvárajú a odhalia 2 vnútorné priehradky, každá s nastaviteľnou policou. Konferenčný stolík má 4 horizontálne kónické priestory, 2 na každej strane, ktoré ponúkajú organizáciu kníh, časopisov a diaľkových ovládačov, zatiaľ čo koncové stolíky pridávajú zásuvku na krabicu a spodnú policu, aby bol spoločný priestor vášho domova bez neporiadku. Táto cenovo dostupná súprava do obývačky je testovaná, aby spĺňala štandardy kvality a odolnosti nábytku Bush a je podporená 3-ročnou zárukou. Balíček obsahuje: Konferenčný stolík, Súpravu 2 koncových stolíkov, TV stojan; TV stojan pre ploché obrazovky do 65 palcov a/alebo 75 libier; Otvorené horné priehradky ponúkajú ideálne miesto pre soundbar, DVD prehrávač alebo videohernú konzolu; Stojan na TV obsahuje 4 dvierka na pántoch v štýle Euro, ktoré v sebe ukrývajú 2 nastaviteľné police. Konferenčný stolík má 4 otvorené skrinky pre ľahký prístup ku knihám, časopisom, ovládačom a ďalším; Koncové stoly majú škatuľovú zásuvku na uzavreté skladovanie a spodnú policu na otvorené skladovanie a vystavenie; Kovová základňa vytvára robustný, ale nenápadný dizajn; Rohové detaily poskytujú vizuálnu silu a dodávajú kolekcii Ironworks rustikálny šarm; Využíva rýchlo zostaviteľný hardvér pre rýchlejšiu a jednoduchšiu inštaláciu; Podporované 3-ročnou zárukou výrobcu.

Drevený stojan Železiareň s kávou, koncové stoly Zlatá borovica - skonštruované

Drevený stojan Železiareň s kávou, koncové stoly Zlatá borovica – skonštruované


Drevený stojan, čierna kovová polička na médiá Serta Overland. Serta Overland Media Shelf prináša cenný úložný priestor do miestností akejkoľvek veľkosti. Tento kus má dve dlhé police s dostatočným priestorom na uloženie škatúľ, kníh, mediálnych komponentov a elektroniky, zatiaľ čo horná vrstva môže byť použitá ako moderný TV stojan. Doska stola a police sú vyrobené z rustikálneho dreva a tento kus má pevný čierny kovový rám, ktorý zaistí bezpečné uloženie vašich predmetov. Úzky pôdorys umožňuje jednoduché umiestnenie v menších miestnostiach ako konzolový stolík alebo ďalší úložný priestor. Polička na médiá má moderný štýl farmy, ktorý možno začleniť do akéhokoľvek dizajnu miestnosti. Vzhľadom na prírodné materiály, farebné variácie a jedinečné detaily dreva je potrebné očakávať a oslavovať. Ak máte príliš veľa diskov DVD alebo videohier, táto polica na médiá vám pomôže rýchlo usporiadať miestnosť; Dve police a dosku stola možno použiť na uloženie médií a elektronických komponentov; Americký klasický štýl, ktorý možno použiť v mnohých dizajnoch izieb. Hmotnosť produktu: 47,3.

Drevený stojan, čierna kovová polička Serta Overland Media


Drevený stojanový bufetový stôl Rustikálny. Vďaka pridanej výške a štýlu sa tento konzolový stolík perfektne hodí do každej miestnosti vo vašom dome, či už ide o zábavu, stolovanie alebo dekoratívne účely. Tento stojan je vyrobený z vysokokvalitnej MDF dosky a pojme väčšinu televízorov do 55 palcov. Obsahuje nastaviteľné police za sklenenými dverami, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru pre mediálne komponenty alebo dekoratívne doplnky. Obsahuje dve multifunkčné úložné zásuvky a priestrannú spodnú policu. Unikátna rustikálna hnedá farba; Ideálne na zábavné, stolovacie alebo dekoratívne účely; Vysokokvalitná MDF konštrukcia; Tabule z tvrdeného bezpečnostného skla; Nastaviteľné police; Dve odkladacie zásuvky a dve skrinky; Zúfalý povrch; Priestranná spodná polica; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi; Pojme väčšinu televízorov do 55 palcov.

Drevený stojanový bufetový stôl Rustikálny