Drevený stojan z núdzového orecha Jeanie Traditional. Kolekcia Furniture of America Jeanie vnáša do základného tradičného dizajnu spálňového nábytku obrat 21. storočia. Lisované lišty sú modernizované povrchovou úpravou z orechového dreva a kovovými úchytkami zásuviek. Horná zásuvka je vystlaná mäkkou plstenou látkou, pričom každá zásuvka beží na kovových klzných plochách s guľôčkovými ložiskami. Otvorená polica je vybavená zadným káblovým prístupom na jednoduché pripojenie všetkých vašich zariadení. Tento TV stojan je vyrobený z dreva a drevených dýh pre vysokú stabilitu. Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: Tradičný; Povrchová úprava: Vlašský orech; Materiály: masívne drevo, drevená dyha; Lisované detaily lemovania; Zásuvky sa pohybujú na kovových klzných plochách s guľôčkovými ložiskami; Pevné blokové nohy.

Drevený stojan z núdzového orecha Jeanie Traditional

Drevený stojan z núdzového orecha Jeanie Traditional


Drevený stojan z polovice storočia Moderný Damond Two Toned. Aktualizujte svoju rodinnú izbu týmto TV stolíkom z vlašského orecha Damond s modernými prvkami z polovice storočia, ako je skosená tvár a skosené nohy, táto úložná jednotka vám pomôže usporiadať všetky vaše mediálne zariadenia a príslušenstvo so štyrmi zásuvkami a dvoma otvorenými úložnými priestormi v dokonalom dánskom štýle. Vystavte svoju plochú obrazovku na dosku z masívneho dreva alebo zaveste na stenu vyššie. Moderný dizajn polovice storočia; Odolný materiál; Pevná drevená štruktúra; Typ: TV stolík; Sada obsahuje: Jeden TV stojan; Vzor produktu: Dvojfarebný (orech, biela); Počet políc: dve otvorené police, štyri zásuvky; Povrchová úprava: Orech morený; Štýl: univerzálny, polovica storočia, moderný; Nastavenie izby: univerzálna, kancelária, byt/podkrovie/domáce bývanie; Starostlivosť: Čistite vlhkou/suchou handričkou; Dokonalé remeselné spracovanie zaisťuje dlhotrvajúcu pevnosť a odolnosť.

Drevený stojan z polovice storočia Moderný Damond Two Toned


Drevený stojan z polovice storočia Moderný hnedý orech Luna. Vďaka moderným prvkom polovice storočia, ako je skosená tvár a zúžené nohy, vám stojan na TV Luna pomôže usporiadať všetky vaše mediálne zariadenia a príslušenstvo v dokonalom súčasnom štýle. Vystavte svoju plochú obrazovku na dosku z masívneho dreva alebo zaveste na stenu vyššie, čím získate veľa multifunkčného priestoru. Aktualizujte svoju rodinnú izbu pomocou televízneho stolíka Monica. Drevená konštrukcia tohto stojana poskytuje dlhotrvajúcu odolnosť a hnedé dyhované dvierka poskytujú dokonalý skrytý úložný priestor. Jedna otvorená polica poskytuje funkčný úložný priestor a veľkorysá šírka poskytuje dostatok priestoru pre televízor a reproduktory. Moderný dizajn polovice storočia; Odolný materiál; Sada obsahuje: Jeden TV stojan; Nosnosť: 300 lb; Vzor produktu: Pevný; Záver: Espresso (Tan); Farba: Hnedá; Typ: TV stojan, Multimediálny stojan, TV konzola, Mediálna truhlica; Materiál: Štruktúra masívneho dreva; 3 zásuvky mediálna jednotka; Otvorená skrinka s nastaviteľnou policou a výrezom na šnúrku; Dokonalé remeselné spracovanie zaisťuje dlhotrvajúcu pevnosť a odolnosť. Mediálna truhlica

Drevený stojan z polovice storočia Moderný hnedý orech Luna