Drevený stojan vysoká hruď Orech Denali 32 Acacia. Kolekcia Denali zahŕňa prvky moderny z polovice storočia, aby do súčasného domova priniesla textúry inšpirované prírodou a výrazné architektonické línie. Bohaté mosadzné detaily, podporené šikmou základňou z masívneho dreva morenou vlašským orechom, podopierajú trblietavú sklenenú dosku z číreho skla a poskytujú teplý kovový protipól svetlej a vzdušnej kolekcie jedální a spální. Materiály: Akáciové drevo, mosadz; Moderný dizajn z polovice storočia; Ručne vyrobené s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť; Plne otvárateľné zásuvky s mäkkým zatváraním; Všetko drevo je vysušené v sušiarni pre mimoriadnu trvanlivosť; Časť kolekcie s ladiacim jedálenským stolom, bufetom, TV stolíkom a kúskami do spálne; Moderné mosadzné súhlasy; Farba: Hnedá. Hrudník

Drevený stojan vysoká hruď Orech Denali 32 Acacia

Drevený stojan vysoká hruď Orech Denali 32 Acacia


Drevený stojan Wenge Lolo Modern 59-palcový. Stojan na TV Lolo s povrchovou úpravou wenge má efektívny, moderný dizajn, ktorý pomáha vytvárať vzdušnú, otvorenú estetiku. Využite širokú stolovú dosku stojana Wood TV na prezentáciu svojho moderného televízora, zatiaľ čo police rôznych veľkostí pomôžu uložiť všetky vaše zábavné zariadenia. Širokouhlé rukoväte stredovej zásuvky a ponúkajú ďalšie úložisko pre filmy, hry a ďalšie! Stojan na TV Lolo, vyrobený z MDF, pozdvihne každý moderný domov. Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: Moderný; Zakončenie: Wenge; Materiály: MDF, drevotrieska; 59 stolová doska poskytuje priestranný priestor pre váš moderný televízor; Päť políc rôznych veľkostí so zadným prístupom na káble; Dve priestranné zásuvky so širokými tyčovými rukoväťami; Vnútorné šikmé podpery zvyšujú odvážnu estetiku.

Drevený stojan Wenge Lolo Modern 59


Drevený stojan z moderného denverského orecha z polovice storočia. Aktualizujte svoju rodinnú izbu týmto TV stolíkom s farebným orechom Denver s modernými prvkami z polovice storočia, ako je skosená tvár a skosené nohy. Táto úložná jednotka vám pomôže usporiadať všetky vaše mediálne zariadenia a príslušenstvo v dokonalom dánskom štýle. Vystavte svoju plochú obrazovku na dosku z masívneho dreva alebo zaveste na stenu vyššie. S jeho elegantným dizajnom sa určite dobre hodí k akémukoľvek vzrušujúcemu štýlu, dodajte tomuto stojanu na televíziu Denver svoj vlastný vzhľad. Vyrobené z masívneho dreva, určite vydrží skúšku časom. Moderný dizajn polovice storočia; Odolný materiál; Štruktúra masívneho dreva; Typ: TV stolík; Sada obsahuje: Jeden TV stojan; Vzor produktu: Pevný; Počet políc: dve otvorené police, štyri zásuvky; Povrchová úprava: Orech; Štýl: univerzálny, polovica storočia, moderný; Nastavenie izby: univerzálna, kancelária, byt/podkrovie/domáce bývanie; Starostlivosť: Čistite vlhkou/suchou handričkou; Dokonalé remeselné spracovanie zaisťuje dlhotrvajúcu pevnosť a odolnosť.

Drevený stojan z moderného denverského orecha z polovice storočia