Drevený stojan Tahoe Highboy DriftWood Stojan Tahoe Highboy. Krásny TV stojan Designs2Go Tahoe Highboy je skvelým doplnkom do každej domácnosti. Obsahuje 2 otvorené police a vedenie káblov., budete mať dostatok priestoru na usporiadanie svojich mediálnych konzol. Vstavaná skriňa s dvierkami z tvrdeného skla predvedie všetky vaše mediálne komponenty a zároveň udrží všetko čisté a upratané. Množstvo úložného priestoru tu nekončí dvoma prídavnými spodnými zásuvkami, ktoré sa hladko posúvajú, aby skryli všetky možné problémy. S drevenými nohami a starožitnými mosadznými gombíkmi a krásnym povrchom sa vaša rodina bude určite tešiť z TV Stojanu Tahoe Highboy v nadchádzajúcich rokoch. Dostupné vo viacerých povrchových úpravách Vlastnosti: Povrchová úprava: Driftwood; Certifikácia ISTA3: Áno; Materiál: masívna borovica, jaseňová dyha, tvrdené sklo, starožitné mosadzné gombíky; Maximálna veľkosť TV: 42; 2 otvorené police. Maximálna hmotnosť televízora: 100; Skrinka s tvrdeným sklom; 2 zásuvky pre skryté ukladanie; Starožitné mosadzné gombíky; Drevené nohy.

Drevený stojan Tahoe Highboy DriftWood Stojan Tahoe Highboy

Drevený stojan Tahoe Highboy DriftWood Stojan Tahoe Highboy


Drevený stojan Taupe Monarch 3 zásuvka 60 priemyselne regenerovaný. Vneste do svojho zábavného priestoru industriálny štýl s týmto nízkoprofilovým stojanom na televízor s otvoreným zadným dielom. Odvážny dizajn začína silnými čiernymi saténovými kovovými podperami na každom konci a v strede, s hrubými panelovými 60-palcovými policami, ktoré po vycentrovaní pojmú televízor akejkoľvek veľkosti. Tento TV stolík je dokončený v hrejivom svetlohnedom renovovanom drevenom vzhľade a má dlhú otvorenú policu na umiestnenie vášho audio/vizuálneho zariadenia alebo soundbaru. Tri uzavreté zásuvky na hladkých kovových klzných plochách sú zvýraznené elegantnými čiernymi držadlami, ktoré sú dostatočne priestranné na uloženie všetkého príslušenstva, pričom všetko usporiadané na jednom mieste, ale mimo dohľadu. Vlastnosti: Povrchová úprava: Recyklované drevo sivá; Materiály: drevotriesková doska, duté jadro, laminát, MDF a kov; Súčasný, priemyselne inšpirovaný dizajn dokončený v rustikálnom tmavomodrom rekultivovanom vzhľade; Jedna otvorená polica pre audio/vizuálne jednotky; Tri jednoduché kovové zásuvky pre ďalšie skladovanie; Odvážne a elegantné čierne saténové kovové rámovanie poskytuje silnú stabilitu; Hrubé, otvorené police pre jednoduchú manipuláciu s drôtom; Pri vycentrovaní sa na vrchnú časť prijme televízor akejkoľvek veľkosti.

Drevený stojan Taupe Monarch 3 zásuvka 60 priemyselne regenerovaný


Drevený stojan Tmavý orech 70 Modern Farmhouse. Či už chcete nádych farmy, pobrežia alebo niečoho prechodného, tento 70-palcový TV stojan je presne to, čo hľadáte. Táto mediálna konzola je perfektnou kombináciou otvoreného a uzavretého úložného priestoru a má otvorený stred a dvierka na oboch koncoch. Odkryté pánty a vertikálne kovové uhly tiež umocňujú jemný charakter tejto konzoly. Nastaviteľné police vo všetkých častiach jednotky a možnosti vedenia káblov robia toto zábavné centrum vysoko prispôsobiteľné vašim potrebám. Pojme televízory s uhlopriečkou až 78 palcov. Odporúčaná farba tmavý orech. Stojan na médiá v štýle farmy; Správa káblov; Pojme až 78-palcový TV; Nastaviteľné police. Používa sa ako úložná konzola, TV stojan alebo akcentová konzola; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi. Farba rámu: tmavý orech;

Drevený stojan Tmavý orech 70 Modern Farmhouse