Drevený stojan Suli Orech Dokončený. Urobte si vo svojej obývačke štýlový poriadok so stojanom na TV Suli. Tento drevený TV stojan vyrobený v Malajzii má orechovú hnedú povrchovú úpravu, ktorá vytvára príjemnú atmosféru. Dve otvorené police, vybavené otvorom na vedenie kábla, poskytujú priestor na umiestnenie zábavných konzol. Jedna priehradka ukrytá za dverami poskytuje ďalší úložný priestor. Zúžené, roztiahnuté nohy a nízky profil prepožičiavajú chladný retro vzhľad. Stojan na TV Suli, ktorý si vyžaduje montáž, rozšíri akýkoľvek priestor.

Drevený stojan Suli Orech Dokončený

Drevený stojan Suli Orech Dokončený


Drevený stojan Summit Highboy Espresso. Stojan na TV Designs2Go Summit Highboy je dokonalým doplnkom každej obývačky. Obsahuje 8 políc s káblovým vedením. čo poskytuje dostatok priestoru na organizáciu vašich mediálnych konzol. Ponúka tiež širokú hornú plochu a 4 skrinky s dvierkami z tvrdeného skla, vďaka ktorým bude vaše vybavenie vyzerať úhľadne. Pevná konštrukcia umožní roky zábavy. Krásny espresso drevený povrch; Materiál: Drevo; Široký horný panel; 8 políc. káblový manažment. 4 skrinky s dvierkami z tvrdeného skla pre skryté skladovanie; Poskytnite roky zábavy; 36 V x 16 Š x 52 H.

Drevený stojan Summit Highboy Espresso


Drevený stojan Svetlohnedá sivá Fella. Kolekcia Fella, dokonalá zmes klasiky a modernosti, predstavuje vzor hraný šikovnou rovnováhou farieb a elegantným povrchom. Televízny stojan Fella, vyrobený z upraveného dreva v dubovom a sivom dvojfarebnom prevedení, odhaľuje svieži a relaxačný vzhľad. Uhlové nohy dopĺňajú kus nábytku pre vynikajúcu podporu a štýl. Tri zásuvky sa otvárajú a odhaľujú úložný priestor pre DVD a ovládače, zatiaľ čo dve otvorené police umožňujú uloženie DVD prehrávačov a herných konzol. Vďaka praktickosti, vsadené rukoväte a otvorené police v sivej drevenej úprave kontrastujú s dubovým povrchom pre súčasnú škandinávsku estetiku vo vašej domácnosti. Vyrobený v Malajzii, TV stojan Fella vyžaduje montáž. Povrchová úprava: svetlohnedá/sivá Materiál: drevotriesková doska/MDF s PU papierom TV stojan z polovice storočia Dvojfarebná povrchová úprava Dubová a sivá povrchová úprava PU dyhouTri zásuvky na úložný priestorVložené držadlá zásuviek Vyrobené v Malajzii

Drevený stojan Svetlohnedá sivá Fella