Drevený stojan Stone Grey 70 Modern Farmhouse. Či už chcete nádych farmy, pobrežia alebo niečoho prechodného, tento 70-palcový TV stojan je presne to, čo hľadáte. Táto mediálna konzola je perfektnou kombináciou otvoreného a uzavretého úložného priestoru a má otvorený stred a dvierka na oboch koncoch. Odkryté pánty a vertikálne kovové uhly tiež umocňujú jemný charakter tejto konzoly. Nastaviteľné police vo všetkých častiach jednotky a možnosti vedenia káblov robia toto zábavné centrum vysoko prispôsobiteľné vašim potrebám. Pojme televízory s uhlopriečkou až 78 palcov. Stojan na médiá v štýle farmy; Správa káblov; Pojme až 78-palcový TV; Nastaviteľné police. Používa sa ako úložná konzola, TV stojan alebo akcentová konzola; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan Stone Grey 70 Modern Farmhouse

Drevený stojan Stone Grey 70 Modern Farmhouse


Drevený stojan Stone Grey 70 Moderný. Vneste do svojho domova idylické čaro života na farme s touto konzolou so 70 stodolami. Možnosti správy káblov, nastaviteľné police a možnosť umiestniť až 78 televízorov robia z tohto zábavného stojana silnú funkčnú voľbu. Je to tiež spoľahlivá voľba štýlu, keď chcete svojmu domovu dodať rustikálny nádych. Odkryté pánty, ozdobné rohové konzoly a obľúbené dvere v štýle stodolových dverí ohraničujú túto mediálnu konzolu do kruhu víťazov. Dvere skriniek v štýle barn door; Otvorené a uzavreté skladovanie; Pojme až 78 TV; Nastaviteľné police; Správa káblov; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan Stone Grey 70 Moderný


Drevený stojan Stredná skrinka na úložné médiá Zlatohnedá Simpli Teplý šejker Pevný. Máte radi poriadok a poriadok. .to je dobré, my tiež. Z tohto dôvodu sme navrhli strednú úložnú skrinku Simpli Home Warm Shaker. Dve dvierka z tvrdeného skla sa otvárajú do dvoch oddelených úložných priestorov s nastaviteľnými policami, ktoré vám umožňujú prekonfigurovať rozloženie tak, aby vyhovovalo vašim potrebám. Vystavte svoj jemný porcelán, dekoratívne akcenty alebo dokonca filmy na vyhradenom zobrazovacom priestore pre čistý a výrazný vzhľad. Tento kúsok možno použiť aj ako TV stojan a dva otvorené priestory poskytujú dodatočné úložisko pre médiá a herné zariadenia. Povrchová úprava: svetlo zlatá hnedá; Materiál: Starostlivo ručne vyrobené s použitím najkvalitnejšieho masívneho dreva; Dodáva sa s dvomi dvierkami s tvrdeným sklom vedúcim do veľkého úložného priestoru s dvoma nastaviteľnými policami a dvoma otvorenými hornými boxmi na mediálne zariadenia, upomienkové predmety alebo dekoračné predmety; Štýl obsahuje dvierka v štýle shaker, zaoblené pravouhlé gombíky z brúseného niklu, štvorcové skosené nohy a stolovú dosku so štvorcovými hranami; Ručne povrchovo upravené svetlo zlatohnedou lazúrou a ochranným NC lakom na zvýraznenie a zvýraznenie kresby a jedinečnosti každého kusu nábytku;


Pánske hodinky: Pánske hodinky Citizen Eco-drive, CA7068-51E


V Simpli Home veríme vo vytváranie vynikajúcich, vysoko kvalitných produktov vyrobených z najlepších materiálov za dostupnú cenu; Vyvíja sa úsilie na reprodukciu presných farieb, môžu sa vyskytnúť odchýlky vo farbách v dôsledku monitora počítača a fotografie; Na každý z našich produktov sa vzťahuje 1-ročná záruka a jednoduché vrátenie, ak nie ste spokojní; Hardvér odolný voči hrotom je súčasťou dodávky.

Drevený stojan Stredná skrinka na úložné médiá Zlatohnedá Simpli Teplý šejker Pevný