Drevený stojan so sklenenými dverami v rustikálnom štýle. Tento 70-palcový televízny stojan, ktorý predstavuje dvierka skriniek s okennými tabuľami, pôsobí štýlovo na farme. S vysokokvalitnou MDF, odolným laminátom, tvrdeným bezpečnostným sklom a kovovou konštrukciou pre pevný a odolný dizajn na uloženie vašich médií, elektroniky a ďalších vecí. Vystavte dekoráciu alebo svoju zbierku kníh za sklenenými dvierkami s elektronikou na strednej otvorenej polici. Vrátane vedenia kábla a nastaviteľných políc pre jednoduché uchytenie všetkých vašich predmetov. Toto prechodné a tradičné zábavné centrum pojme až 78-palcový televízor do vašej obývačky alebo sa dá použiť ako úložná konzola vo vašej spálni na ďalšie prikrývky, vankúše, bundy a topánky. Miešanie prechodného a tradičného štýlu s dizajnom farmy; Vyrobené z vysokokvalitného MDF, odolného laminátu, číreho tvrdeného skla a kovu; Zmestí sa do nej až 78-palcový televízor.

Drevený stojan so sklenenými dverami v rustikálnom štýle

Drevený stojan so sklenenými dverami v rustikálnom štýle


Drevený stojan so sklenenými dvierkami Grey Wash 70 Farmhouse. Tento 70-palcový televízny stojan, ktorý predstavuje dvierka skriniek s okennými tabuľami, pôsobí štýlovo na farme. S vysokokvalitnou MDF, odolným laminátom, tvrdeným bezpečnostným sklom a kovovou konštrukciou pre pevný a odolný dizajn na uloženie vašich médií, elektroniky a ďalších vecí. Vystavte dekoráciu alebo svoju zbierku kníh za sklenenými dvierkami s elektronikou na strednej otvorenej polici. Vrátane vedenia kábla a nastaviteľných políc pre jednoduché uchytenie všetkých vašich predmetov. Toto prechodné a tradičné zábavné centrum pojme až 78-palcový televízor do vašej obývačky alebo sa dá použiť ako úložná konzola vo vašej spálni na ďalšie prikrývky, vankúše, bundy a topánky. Miešanie prechodného a tradičného štýlu s dizajnom farmy; Vyrobené z vysokokvalitného MDF, odolného laminátu, číreho tvrdeného skla a kovu; Zmestí sa do nej až 78-palcový televízor.

Drevený stojan so sklenenými dvierkami Grey Wash 70 Farmhouse


Drevený stojan stojace zrkadlo Walnut Tahoe 65-palcový. Toto celovečerné zrkadlo, inšpirované dánskym moderným dizajnom z polovice storočia, bude štýlovým doplnkom vašej spálne. Zrkadlo po celej dĺžke je vyrobené ručne a je vyrobené z masívneho dreva amerického orecha. Materiály: americký orech, základný náter/olej; Hnedá farba; Ručne vyrobené s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť; Všetko drevo je vysušené v sušiarni pre mimoriadnu trvanlivosť; Časť kolekcie s ladiacim jedálenským stolom, bufetom, TV stolíkom a kúskami do spálne; Štýl: Moderný v polovici storočia. Zrkadlo

Drevený stojan stojace zrkadlo orech Tahoe 65