Drevený stojan 6-zásuvkový Brown Cherry Bradford. Stojan na TV Bradford je funkčný a štýlový. Stojan na TV s ohromujúcim hnedým čerešňovým povrchom vyrieši vaše potreby v oblasti zábavy s veľkou stolovou doskou, zadnými policami s káblovým prístupom a šiestimi zásuvkami na organizáciu. Vyrobené z masívneho dreva a drevených dýh pre stabilitu a odolnosť. Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: prechodný; Povrchová úprava: Hnedá čerešňa; Materiály: masívne drevo, drevená dyha; Elegantný dizajn s dôrazom na panel; Veľkorysá 41,5-palcová stolová doska; Dve zadné prístupové zásuvky na kabeláž pre zábavné zariadenia; Šesť rozsiahlych anglických rybinových zásuviek na stredových kovových klzných lištách; Široké nohy z masívneho dreva.

Drevený stojan so 6 zásuvkami Hnedá Cherry Bradford

Drevený stojan so 6 zásuvkami Hnedá Cherry Bradford


Drevený stojan na espresso 6-zásuvkový otočný tanier na médiá. Ukážte svoj sofistikovaný zmysel pre štýl s touto elegantnou a vkusnou drevenou komodou so šiestimi zásuvkami. Hladké, zaoblené rohy a hlboká a bohatá povrchová úprava na espresso robia z tohto prechodného kúsku pekný doplnok do akéhokoľvek priestoru domácej zábavy. Obsahuje: One Media Chest; Štýl: prechodný; Záver: Espresso; Materiály: masívne drevo, drevená dyha; Zaoblené rohy; Okrúhle gombíky na zásuvky; Šesť úložných zásuviek; Dve otvorené police. Hladká silueta.

Drevený stojan so 6 zásuvkami na médiá hrnček na espresso obracač pevný


Drevený stojan so sklenenými dverami Tmavý orech 70 Farmhouse. Tento 70-palcový televízny stojan, ktorý predstavuje dvierka skriniek s okennými tabuľami, pôsobí štýlovo na farme. S vysokokvalitnou MDF, odolným laminátom, tvrdeným bezpečnostným sklom a kovovou konštrukciou pre pevný a odolný dizajn na uloženie vašich médií, elektroniky a ďalších vecí. Vystavte dekoráciu alebo svoju zbierku kníh za sklenenými dvierkami s elektronikou na strednej otvorenej polici. Vrátane vedenia kábla a nastaviteľných políc pre jednoduché uchytenie všetkých vašich predmetov. Toto prechodné a tradičné zábavné centrum pojme až 78-palcový televízor do vašej obývačky alebo sa dá použiť ako úložná konzola vo vašej spálni na ďalšie prikrývky, vankúše, bundy a topánky. Miešanie prechodného a tradičného štýlu s dizajnom farmy; Vyrobené z vysokokvalitného MDF, odolného laminátu, číreho tvrdeného skla a kovu; Zmestí sa do nej až 78-palcový televízor.

Drevený stojan so sklenenými dverami Tmavý orech 70 Farmhouse