Drevený stojan na médiá so 4 zásuvkami Cherry Ruben Traditional. Táto elegantná komoda z masívneho dreva a drevenej dyhy je ideálna pre hlavnú spálňu a je vynikajúco vyrobená s luxusným dizajnom v anglickom štýle s bohatým čerešňovým povrchom. Vďaka zložitým rezbám a skrytej zásuvke na cennosti má všetko, čo potrebujete pre nádherný zábavný priestor v spálni. Tento krásny kúsok je vybavený dvoma otvorenými policami a štyrmi priestrannými zásuvkami na hry, elektroniku a ďalšie. Obsahuje: One Media Chest; Štýl: Tradičný; Povrchová úprava: Čerešňa; Materiály: masívne drevo, drevená dyha; Dve ďalšie pevné otvorené police na uloženie akejkoľvek elektroniky; Dve skryté zásuvky s plsteným obložením v hornej lište pre pridanú hodnotu.

Drevený stojan so 4 zásuvkami na médiá Truhlica Cherry Ruben Traditional

Drevený stojan so 4 zásuvkami na médiá Truhlica Cherry Ruben Traditional


Drevený stojan 4-zásuvková mestská úložná konzola tmavý orech 52 Engineered. Maximalizujte úložný priestor v každej miestnosti pomocou tohto príborníka so štyrmi zásuvkami. Každá zásuvka sa hladko vysúva vďaka teleskopickým kovovým klzákom. Hladké skosené hrany nahrádzajú bežný hardvér, aby sa dosiahol moderný efektívny vzhľad. Nastaviteľné uhlové železné nožičky spolu s mobilnou stredovou podpornou nohou nielen vytvárajú stabilitu, ale dodávajú aj štýlový mestský priemyselný štýl. Táto komoda môže slúžiť aj ako TV stolík pre TV do 56 palcov alebo kuchynský bufet. 4 zásuvky s teleskopickými kovovými klzákmi; Železné nožičky s nastaviteľným uhlom; Skosené hrany na zásuvkách; Obsahuje centrálnu podpornú nohu; Mestská priemyselná skladovacia konzola; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan so 4 zásuvkami Urban Storage Console Tmavý orech 52 Engineered


Drevený stojan 6-zásuvkový Grey Bradford Transitional. Stojan na TV Bradford je funkčný a štýlový. Stojan na TV s ohromujúcou sivou povrchovou úpravou vyrieši vaše potreby v oblasti zábavy s veľkou stolovou doskou, zadnými policami s káblovým prístupom a šiestimi zásuvkami na organizáciu. Vyrobené z masívneho dreva a drevených dýh pre stabilitu a odolnosť. Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: prechodný; Povrchová úprava: šedá; Materiály: masívne drevo, drevená dyha; Elegantný dizajn s dôrazom na panel; Veľkorysá 41,5-palcová stolová doska; Dve zadné prístupové zásuvky na kabeláž pre zábavné zariadenia; Šesť rozsiahlych anglických rybinových zásuviek na stredových kovových klzných lištách; Široké nohy z masívneho dreva.

Drevený stojan so 6 zásuvkami Grey Bradford Transitional