Drevený stojan so 4 zásuvkami Belmont Mackay Natural. Televízny stojan Belmont Home Mackay Natural Brown z masívneho dreva so 4 zásuvkami ponúka elegantné funkcie do každého obytného priestoru. Medzi úložné priestory patria štyri priestranné zásuvky a dve otvorené police. Stojan pojme väčšinu televízorov s plochou obrazovkou až do 60 palcov. Táto mediálna konzola vyžaruje priemyselný, no zároveň rustikálny dizajn. Jeho konštrukcia z recyklovaného dreva, kovové akcenty a povrchová úprava z prírodného dreva vyžarujú vzhľad, ktorý doplní akýkoľvek existujúci dekor. Štyri zásuvky s dvoma veľkorysými policami ponúkajú dostatok úložného priestoru; Pojme väčšinu televízorov s uhlopriečkou až 60 palcov; Robustná konštrukcia z recyklovaného dreva a kovu; Povrchová úprava prírodného dreva; Priemyselný a zároveň rustikálny dizajn; Minimálne

Drevený stojan so 4 zásuvkami Belmont Mackay Natural

Drevený stojan so 4 zásuvkami Belmont Mackay Natural


Drevený stojan na médiá so 4 zásuvkami Hnedá čerešňová Eleo Traditional. Nepopierateľné detaily a hnedá čerešňová povrchová úprava robia túto mediálnu truhlicu výnimočnou od ostatných. Toto je mediálna truhlica v tradičnom štýle so všetkým krásnym charakterom, ktorý potrebujete. Vyrobené z masívneho dreva, okamžite si všimnete vyrezávané detaily na zásuvkách, nohách a ráme. Táto mediálna truhlica je jednoducho úžasná silueta, ktorú potrebujete na uloženie a vystavenie vašej tradičnej dekorácie. Obsahuje: One Media Chest; Štýl: Tradičný; Povrchová úprava: Hnedá čerešňa; Materiály: masívne drevo, drevená dyha; Plnovýsuvné klzáky zásuvky; Štyri zásuvky s čiernymi úchytkami; Dve otvorené police s pevnou priehradkou; Zadný panel obsahuje výrezy na káble pre jednoduchú správu káblov; Vyrezávané laná podobné buchtové nohy podporujú každý roh; Po stranách rezby inšpirované listami.

Drevený stojan so 4 zásuvkami Hrudník na médiá Hnedá Čerešňa Eleo Traditional


Drevený stojan na médiá 4-zásuvková truhlica na médiá tmavý orech Damos Traditional. Doprajte svojej spálni sofistikovanú modernizáciu s touto elegantnou, prechodnou mediálnou truhlou. Vďaka robustným ryhovaným stĺpikom, bohatej povrchovej úprave z tmavého orecha a starožitným mosadzným a akrylovým rukovätiam tento úžasný kus puzdra robí akýkoľvek priestor o niečo pôvabnejším. Táto komoda na médiá z masívneho dreva a drevenej dyhy je vybavená priestrannými zásuvkami a odkladacou policou na jednoduché usporiadanie zábavných prvkov. Obsahuje: One Media Chest; Štýl: Tradičný; Povrchová úprava: tmavý orech; Materiály: masívne drevo, drevená dyha; Štyri plnovýsuvné kovové klzáky s guľôčkovými ložiskami pre hladké a stabilné otváranie zásuviek; Pôvabne vyrezávané drdolové nohy zaisťujú stabilný a zdvihnutý vzhľad; Každá zásuvka je vybavená starožitným mosadzným kovaním s lesklými akrylovými akcentmi; Otvorená horná polica na umiestnenie DVD/blue-ray prehrávača alebo herných konzol.

Drevený stojan so 4 zásuvkami Hrudník na médiá tmavý orech Damos Traditional