Drevený stojan s krbom Espresso 58 Essential. Vytvorte teplý, zábavný priestor v akejkoľvek miestnosti vášho domova s týmto stojanom na drevené médiá s elektrickým krbom. Vyrobené z vysokokvalitného MDF s odolnou laminátovou povrchovou úpravou, aby sa do neho zmestila väčšina plochých televízorov do 60 palcov.

Obsahuje nastaviteľné police, ktoré sa hodia k vašim komponentom, a správu káblov. systém. Inštalácia nevyžaduje žiadneho technika, jednoducho zapojte do štandardnej domácej zásuvky a nie je potrebné žiadne vetranie. Vlastnosti: S bohatým, textúrovaným povrchom vyrobeným z vysokokvalitného MDF a odolného laminátu; Krásna farba espressa; Lode pripravené na zostavenie podľa pokynov krok za krokom; Konzola obsahuje elektrický krb na dodanie tepla do miestnosti; Ideálne pre vašu obývaciu izbu alebo spálňu na pridanie úložného priestoru a tepla; Podporuje až 250 libier na uloženie všetkých vašich médií; Elektrický krb nevyžaduje elektrikára, pretože je to jednoduchá zásuvná jednotka.

Drevený stojan s krbom Espresso 58 Essential

Drevený stojan s krbom Espresso 58 Essential


Drevený stojan s posteľou king orech Tahoe Moderné z polovice storočia. Táto čalúnená posteľ s platformou, inšpirovaná dánskym moderným dizajnom z polovice storočia, je štýlovým doplnkom do vašej spálne. Krásna sivá látka obklopená zakriveným rámom robí čelo postele jemným vyniknutím a poskytuje kontrast v materiáloch. Táto čalúnená posteľ na platforme je vyrobená ručne a je vyrobená z masívneho dreva amerického orecha. Materiály: americký orech, základný náter/olej; Hnedá farba;

Ručne vyrobené s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť; Všetko drevo je vysušené v sušiarni pre mimoriadnu trvanlivosť; Časť kolekcie s ladiacim jedálenským stolom, bufetom, TV stolíkom a kúskami do spálne; Štýl: Moderný v polovici storočia. Posteľ

Drevený stojan s posteľou king orech Tahoe Moderné z polovice storočia


Drevený stojan s posuvnými dverami do stodoly Stone Grey 58 Modern Farmhouse. Tento TV stolík dodá vašej obývačke očarujúci vidiecky nádych a zároveň poskytne dostatok úložného priestoru pre vašu elektroniku a dekorácie. Obsahuje dve čelá skrine v štýle posuvných dvierok pre všestranný dizajn, kde môžete buď uzavrieť stred alebo obe strany, v závislosti od vašich potrieb. Nastaviteľné police a vedenie káblov. zjednodušte si uchovávanie elektroniky na jednom mieste.


Pink Rose Quartz Beads Strands, Nuggets


Táto mediálna konzola je vyrobená z vysokokvalitného MDF. Moderný farmársky štýl tohto zábavného centra sa stane kúskom vo vašej obývačke, ktorý budete obdivovať. Vyrobené v štýle moderného farmárskeho dizajnu; S posuvnými čelami skriniek stodoly pre väčší štýl; Vyrobené z vysokokvalitného MDF a laminátu s textúrou dreva; Zahŕňa funkcie na správu káblov na zadnej strane, nastaviteľné police, aby sa zmestili vaše médiá, a otvorený a uzavretý úložný priestor; TV konzola je vhodná pre 64-palcový TV; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan s posuvnými dverami do stodoly Stone Grey 58 Modern Farmhouse