Drevený stojan 3-zásuvkový sivý Sirius. Vylepšite svoj priestor domácej zábavy týmto elegantným, no zároveň jednoduchým súčasným dreveným TV stojanom s jednoduchou siluetou a bohatým sivým povrchom. Tri priestranné zásuvky a otvorená polica poskytujú dostatok úložného priestoru, zatiaľ čo jeho decentný dizajn dodáva každému priestoru krásu a rovnováhu. Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: Súčasný; Povrchová úprava: šedá; Materiály: masívne drevo, drevená dyha; Tri úložné zásuvky; Otvorená polica; Správa zadných káblov; Čistá, rovná silueta; Zúžené nohy.

Drevený stojan s 3 zásuvkami Sirius sivý

Drevený stojan s 3 zásuvkami Sirius sivý


Drevený stojan s držiakom Espresso 58. Tento 58-palcový drevený TV stojan je dokonalým riešením pre vaše potreby v oblasti zábavy. Obsahuje odnímateľný TV držiak vyrobený z práškovo lakovanej ocele, ktorý pojme väčšinu plochých televízorov s uhlopriečkou až 60 palcov. Obsahuje nastaviteľné police a vedenie káblov. systém pre vaše komponenty a príslušenstvo. Povrchová úprava: EspressoRich, textúrovaná povrchová úprava Držiak z ocele s práškovým nástrekom Vysokokvalitná MDF a odolný laminát Nastaviteľné policeVeľký úložný priestor Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi

Drevený stojan s držiakom Espresso 58


Drevený stojan s držiakom Espresso 58 Simple. Tento 58-palcový drevený TV stojan je dokonalým riešením pre vaše zábavné potreby. Obsahuje odnímateľný TV držiak vyrobený z práškovo lakovanej ocele, ktorý pojme väčšinu plochých televízorov s uhlopriečkou až 60 palcov. Obsahuje nastaviteľné police a vedenie káblov. systém pre vaše komponenty a príslušenstvo. Krásny farebný povrch espressa; Bohatý, textúrovaný povrch; Oceľový držiak s práškovým nástrekom; Vysokokvalitný MDF a odolný laminát; Nastaviteľné police; Veľký úložný priestor; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi; Montáž podporuje až 130 libier; Pojme väčšinu plochých televízorov s uhlopriečkou až 60 palcov.

Drevený stojan s držiakom Espresso 58 Simple