Drevený stojan s 3 skrinkami čerešňovo čierna. Moderný štýl je podstatou TV stojana Designs2Go s 3 skrinkami. Jednoduché a jednoduché nastavenie. Tento TV stojan je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Tri skrinky poskytujú dostatok priestoru na filmy, hry alebo dokonca prikrývky, zatiaľ čo dostatok políc poskytuje priestor pre všetku vašu elektroniku. Prineste si tento TV stojan domov ešte dnes, aby ste pomohli zabaviť rodinu a hostí. Dodávané nástroje na jednoduchú montáž. 3 skrinky, 2 čierne nepriehľadné plastové dvierka, 1 dvierka z masívneho čerešňového dreva. Krásny povrch z čerešňového dreva; Súčasný dizajn; Poskytne roky zábavy; (Š) 47,25 x (D) 15,75 x (V) 20,5.

Drevený stojan s 3 skrinkami čerešňovo čierna

Drevený stojan s 3 skrinkami čerešňovo čierna


Drevený stojan na médiá 3-zásuvková truhlica na médiá hnedá čerešňa Sirius. Vylepšite si priestor domácej zábavy s touto elegantnou, no jednoduchou súčasnou drevenou mediálnou truhlou s jednoduchou siluetou a bohatým hnedým čerešňovým povrchom. Tri priestranné zásuvky a otvorená polica poskytujú dostatok úložného priestoru, zatiaľ čo jeho decentný dizajn dodáva každému priestoru krásu a rovnováhu. Obsahuje: One Media Chest; Štýl: Súčasný; Povrchová úprava: Hnedá čerešňa; Materiály: masívne drevo, drevená dyha; Tri úložné zásuvky; Otvorená polica; Správa zadných káblov; Čistá, rovná silueta; Zúžené nohy.

Drevený stojan s 3 zásuvkami Hrudník na médiá Hnedá Čerešňa Sirius


Drevený stojan na médiá s 3 zásuvkami, zvetraný domček z brestu Sesco. Pridajte atmosféru klasického chatového štýlu všade, kde chcete relaxovať. Táto komoda z masívneho dreva a drevenej dyhy ponúka atraktívnu škálu dekoratívnych prvkov, vrátane kovových akcentov a rukovätí a prírodného, zvetraného brestového povrchu. Jedna otvorená polica a tri zásuvky s kovovými guľôčkovými klzákmi ponúkajú rôzne možnosti usporiadania vášho zábavného priestoru. Obsahuje: One Media Chest; Štýl: Chata; Povrchová úprava: zvetraný brest; Materiály: masívne drevo, drevená dyha; Tri zásuvky na kovových klzných plochách s guľôčkovými ložiskami; Otvorená polica so zadným prístupom na káble; Dekoratívny dizajn drevených panelov; Kovové rohové akcenty; Ozdobné ťaháky zásuviek.

Drevený stojan s 3 zásuvkami na médiá hrudník zvetraný brest Sesco Cottage