Drevený stojan na médiá s 2 zásuvkami Hnedá čerešňa Dysin. Prijmite chladný retro nádych tejto prechodnej drevenej komody a jej jednoduchého dizajnu so štýlovou krásou. Hnedá čerešňová povrchová úprava nad masívnou drevenou a dyhovanou konštrukciou je doplnená ozdobným, lineárnym strieborným povrchom s otvoreným štvorcovým hardvérom. Plochý povrch ponúka priestor pre TV s plochou obrazovkou, pretože otvorená stredová priehradka a dve úložné zásuvky spájajú zadné otvory na vedenie káblov, aby zdôraznili funkčnú užitočnosť tejto lákavej truhlice. Prechodný štýl; Povrchová úprava hnedá čerešňa; Materiál: Masívne drevo, drevená dyha; Štvorcové strieborné kovanie.Otvorená stredová priehradka a dve odkladacie zásuvky.Vedenie káblov eliminuje neporiadok.

Drevený stojan s 2 zásuvkami Hrudník na médiá Hnedá Čerešňa Dysin

Drevený stojan s 2 zásuvkami Hrudník na médiá Hnedá Čerešňa Dysin


Drevený stojan Koji s 2 zásuvkami, dvojfarebná sivá, povrchová úprava vlašský orech. Vypestujte si chladný retro pocit vo svojom obývacom priestore s TV stojanom Koji. Tento drevený TV stojan vyrobený v Malajzii má štyri otvorené police s dostatočným priestorom pre zábavné konzoly. Kruhové výrezy umiestnené za policami umožňujú ľahké ukrytie káblov a vodičov. Dve zásuvky poskytujú priestor na uloženie diaľkových ovládačov, manuálov a ďalších. Dvojfarebná sivá a orechová povrchová úprava sa spája s nízkym profilom pre chladný a moderný vzhľad. Televízny stojan Koji, ktorý si vyžaduje montáž, je podopretý uhlovými nohami, ktoré dodajú každému priestoru kúzlo polovice storočia.

Drevený stojan s 2 zásuvkami Koji dvojfarebná sivá, povrchová úprava vlašský orech


Drevený stojan s 2 zásuvkami sivý orech Rikke 78. Televízny stojan Rikke s dvojfarebnou povrchovou úpravou a rozsiahlym úložným priestorom zjednocuje štýl a funkciu. Rikke je vyrobený z pevnej drevotrieskovej dosky a má dve otvorené police na uloženie DVD prehrávačov, herných konzol a ďalších. Jeden kruhový výrez za policami umožňuje jednoduché ukrytie káblov a vodičov. Ďalší úložný priestor poskytujú dve priestranné zásuvky a skrytá polica za dvierkami. Dvojfarebná sivá a orechovo hnedá povrchová úprava sú spárované s dlhými zvislými hnedými PVC rúčkami, ktoré dodávajú tomuto kúsku chladný a moderný dojem. Televízny stojan Rikke je vyrobený v Malajzii a vyžaduje montáž. Môže podporovať televízory so šírkou až 78 palcov; Dvojfarebná sivá a orechovo hnedá povrchová úprava; Dve zásuvky a tri police.

Drevený stojan s 2 zásuvkami Šedý orech Rikke 78