Drevený stojan Rich Walnut Sauder Market Commons 60 Engineered. Nebaví vás už váš televízor sedieť na nudnom, zastaranom kuse nábytku? Poďme to zmeniť! Dajte svojej obývačke svieži nový vzhľad, keď k tomu pridáte industriálny štýl a dizajn tohto credenza z kolekcie Market Commons. Táto TV jednotka pojme až 60 TV, vďaka čomu je ideálnym miestom na sledovanie veľkých hier alebo hranie nekonečných hodín videohier s priateľmi. Jeho pevná a ľahká konštrukcia s jedným panelom vám poskytne jednoduchosť, ak sa ho rozhodnete premiestniť vo svojom dome. Toto zábavné zariadenie obsahuje priestranné otvorené police na uloženie a vystavenie predmetov, ako sú video/audio zariadenia, dekoratívne drobnosti, vaša zbierka kníh a fotografie vašej rodiny a priateľov. Stredový úložný priestor je vybavený správou káblov spolu s nastaviteľnou policou, ktorá sa dá posúvať do rôznych výšok, čím sa vytvorí flexibilný úložný priestor pre položky všetkých tvarov a veľkostí. Vďaka odolnému kovovému rámu s práškovým nástrekom a chrbtu z drôtenej siete vyniká tento credenza bez ohľadu na to, kde ho používate. Tento pekný televízny stojan, ktorý je na všetkých stranách dokončený v bohatom orechu s bridlicovo sivým akcentom, bude mať váš domov úplne nový. Povrchová úprava: Bohatý orech; Materiál: Drevo a kov; Pojme až 60 TV s hmotnosťou 70 lbsor menej pre optimálny pôžitok zo sledovania; Pevná a ľahká 1 panelová konštrukcia pre dlhotrvajúcu odolnosť; Otvorené police na uloženie a vystavenie vašich obľúbených domácich dekorácií alebo audio/video zariadení; Stredový úložný priestor obsahuje nastaviteľnú policu a vedenie káblov; Povrchová úprava zo všetkých strán pre všestranné umiestnenie kdekoľvek vo vašej domácnosti; Odolný kovový rám s práškovým nástrekom a zadná časť z drôteného pletiva; Bohatý orechový povrch s bridlicovo šedým akcentom. Mediálna truhlica

Drevený stojan Rich Walnut Sauder Market Commons 60 Engineered

Drevený stojan Rich Walnut Sauder Market Commons 60 Engineered


Drevený stojan Rozkladací stolík Starožitný mahagón hnedý Ashford 3 zásuvka. Stôl na konzolu na pohovku Ashford ponúka očarujúci tradičný štýl s doplnkovým starožitným mahagónovým povrchom. Krásne ručne zdobené detaily dodávajú stolu starožitný nádych, ktorý vyzerá, ako by sa dedil z generácie na generáciu. Vyrobené z topoľovej a dubovej dyhy s borovicou pre extra odolnosť a pevnosť. Tri zásuvky sú vystlané plsťou a majú mimoriadne hladké kĺzanie, plnovýsuvné vodidlá zásuviek s guľôčkovými ložiskami. Na mieru navrhnuté gombíky sú dokončené v olejom leštenom bronze. Jedna spodná polica poskytuje ďalší úložný priestor. Konzolový stolík možno použiť aj ako TV stojan alebo TV konzolu a pojme väčšinu 55 až 60 televízorov. Približný rozmer vnútornej veľkej zásuvky: 22 Š x 11 H x 4 V. Približný rozmer malej vnútornej zásuvky: 10 Š x 13,5 H x 4 V. Povrchová úprava: Starožitná mahagónová hnedá; Ručne zdobené detaily v štýle povrchovej úpravy dodávajú stolu starožitný nádych, ktorý vyzerá, ako by sa dedil po generácie; Vysoko detailné sústružené nohy; Vyrobené z topoľovej a dubovej dyhy s borovicovým drevom pre extra odolnosť a pevnosť; Tri zásuvky sú potiahnuté plsťou a vyznačujú sa mimoriadne hladkým kĺzaním, plnovýsuvnými vodiacimi lištami s guľôčkovými ložiskami; Dve police poskytujú dostatok úložného priestoru; Ideálne na použitie ako TV stojan pre väčšinu plochých televízorov do 50.

Drevený stojan Rozkladací stolík Starožitný mahagón hnedý Ashford 3 zásuvka


Drevený stojan Ryan Point 70 Espresso Ryan Point 70. Dolaďte svoju obývačku alebo rodinnú izbu TV stojanom Ameriwood Home Ryan Point. Tento klasický TV stojan pojme väčšinu televízorov až do šírky 70 alebo až 120 libier. Stojan je vyrobený z laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky pre robustnú, ale ľahkú konštrukciu, ktorá nezlomí váš rozpočet. Dvierka sú dokončené v krásnom espresso prevedení a majú sklenené vložky pre aktualizovaný vzhľad. 6 políc poskytuje dokonalý domov pre všetky vaše audio a video komponenty a ponúka otvory na vedenie káblov, aby sa vaše káble nezamotali. Nastaviteľné police vám umožňujú prispôsobiť si priestor tak, aby vyhovoval vašim potrebám. Klasické, čisté línie tohto TV stojana mu umožňujú bezproblémovo sa prispôsobiť každej rodinnej izbe a vytvoriť svieži nový stredobod. Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám a po otvorení vyžaduje montáž. Odporúča sa zostaviť a premiestniť dve dospelé osoby. Po zložení má stojan rozmery 25,6 V x 71,3 Š x 19,8 H. Dodajte svojej obývačke klasické ohnisko s televíznym stojanom Ameriwood Home Ryan Point pre televízory do šírky 70 alebo 120 libier. Vyrobené z laminovaného MDF a drevotriesková doska so sklenenými dvierkami, klasický espresso povrch dodáva stojanu aktualizovaný a moderný vzhľad; So 6 policami s otvormi na vedenie káblov môžete usporiadať všetky svoje video a audio komponenty; Doplňte svoju obývačku ďalšími predmetmi z Ameriwood Home (predávajú sa samostatne); Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám a odporúča sa, aby ho zostavili a premiestnili 2 dospelí.

Drevený stojan Ryan Point 70 Espresso Ryan Point 70