Drevený stojan Rafinéria Koncový stôl so zásuvkou Rustic. Koncový stolík Bush Furniture Refinery End Table so svojou robustnou kovovou konštrukciou a ošúchanou povrchovou úpravou prináša starý, kultivovaný pocit priemyselného dizajnu priamo do vašej obývačky. V jednej zásuvke sa pohodlne uložia TV diaľkové ovládače, písacie potreby a ďalšie, takže vaše každodenné domáce potreby budete mať vždy na dosah. Spodná polica je ideálnym miestom na odkladanie kníh a časopisov a jej povrch možno použiť na umiestnenie lampy alebo na vystavenie vašich obľúbených fotografií a dekorácií. Robustný oceľový rám poskytuje dostatok štrukturálnej pevnosti a zároveň dopĺňa zvetraný vzhľad vytvorený povrchovou úpravou Rustic Grey a akcentmi Charred Wood. Príručný stolík s rozmermi 20W x 22D x 24H sa dobre hodí do každého obytného priestoru, ktorý zahŕňa rustikálny, priemyselný a mestský dekor. Tento malý akcentný stolík bol testovaný, aby spĺňal štandardy spoločnosti Bush Furniture pre bezpečnosť a odolnosť a je podporený 1-ročnou zárukou. 20W x 22D x 24H Koncový stolík ponúka nízkoprofilové úložné a zobrazovacie riešenie pre akúkoľvek miestnosť vo vašej domácnosti; Uložte diaľkové ovládanie televízora, písacie potreby a ďalšie do praktickej zásuvky malého akcentačného stolíka; Spodná polica poskytuje ideálne miesto na uloženie kníh, časopisov a elektronických zariadení; Priemyselné bytové zariadenie má kovovú konštrukciu s otvorenými stranami a odkrytými skrutkami; Povrchová úprava Distressed Rustic Grey a akcenty Charred Wood vytvárajú príťažlivý zvetraný vzhľad; Koordinuje sa s konferenčným stolíkom Refinery a TV stojanom pre kompletnú súpravu stolíkov v obývačke; Starý, regenerovaný pocit dopĺňa industriálny, mestský alebo rustikálny dekor; Prísne testované, aby spĺňali štandardy kvality Bush pre bezpečnosť a trvanlivosť; Podporované 1-ročnou zárukou výrobcu nábytku Bush. Hmotnosť produktu: 31 libier.

Drevený stojan Rafinéria Koncový stôl so zásuvkou Rustic

Drevený stojan Rafinéria Koncový stôl so zásuvkou Rustic


Drevený stojan Reed Multicolor s 2 zásuvkami. Vytvorte hravý retro pocit vo svojom obytnom priestore pomocou stojana Reed TV. Reed je vyrobený z dreva a ponúka doplnkovú farebnú paletu bielej, dubovej a šedej pre chladný a moderný vzhľad. Štyri police poskytujú priestor na uloženie DVD prehrávačov, herných konzol a ďalších. Kruhové výrezy za policami umožňujú jednoduché ukrytie káblov a vodičov. Ďalší úložný priestor poskytujú dve priestranné zásuvky. Vyrezané rukoväte dodávajú jedinečný nádych. Televízny stojan Reed je vyrobený v Malajzii a vyžaduje montáž. Vyrobené z upraveného dreva; Biela, dubová a sivá povrchová úprava; Dve zásuvky; Štyri police. Otvory na vedenie káblov; Vystrihnuté rukoväte. Leg

Drevený stojan Reed Multicolor s 2 zásuvkami


Drevený stojan Rekultivovaný Barnwood 52 Industrial Metal. Zdvojnásobte funkčnosť a zdvojnásobte štýl s touto televíznou konzolou 52 v industriálnom štýle. Polovica dielu obsahuje polouzavretý úložný priestor so sieťovými kovovými dvierkami orámovanými nitovanými rohmi, zatiaľ čo druhá polovica jednotky má odkryté police. Obe strany majú možnosti správy káblov a nastaviteľné police, takže tento stojan na médiá môžete upraviť podľa svojich predstáv a túžob. Tento zábavný stojan pojme TV až do 56. Nastaviteľné police. Správa káblov; Otvorené a uzavreté skladovanie; Zmiešané materiály vyžarujú industriálny štýl; Pojme až 56-palcový TV; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan Rekultivovaný Barnwood 52 Industrial Metal