Drevený Stojan Príborník Sivá Ženeva 2-dverový umývaný jaseň. Keď príde na vec, váš príborník je zodpovedný za ukladanie jedálenskej bielizne a tanierov, je to tiež ideálne pódium pre vystavenie jedálenského súboru. Tento príborník má dve skrinky, ktoré sú ideálne na uloženie vašich jedálenských potrieb, no vyznačuje sa priestranným úložným priestorom na víno. Tento kus vyrobený z masívneho aj recyklovaného jaseňového dreva má tenké predné dvierka, ktoré sa otvárajú a odhaľujú skrinky. akcenty dreva dodávajú tomuto kúsku nádych rustikálneho štýlu, ktorý je ideálny pre moderný statok. Materiály: Jaseňová dyha, medová MDF, kov; Povrchová úprava: Sivé drevo z jaseňa; Ručne vyrobené s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť; Všetko drevo je vysušené v sušiarni pre mimoriadnu trvanlivosť; Časť kolekcie s ladiacim jedálenským stolom, bufetom, TV stolíkom a kúskami do spálne; zásobník na 12 fliaš vína; Dodáva sa kompletne zmontovaný, stačí pripevniť nohy.

Drevený Stojan Príborník Sivá Ženeva 2-dverový umývaný jaseň

Drevený Stojan Príborník Sivá Ženeva 2-dverový umývaný jaseň


Drevený stojan Pult Jedálenský stôl Sivá Ženeva Prané. Architektonické prvky robia z tohto jedálenského stola skutočný kúsok, s týmto nádherným stolom bude čas jedla úžasný! Jeho vrchná časť je vyrobená z dreva s prírodným povrchom a spája moderný šarm s čistými priemyselnými líniami. Základné triá so šikmými nohami vytvárajú pútavý základ. Či už hostíte priateľov na luxusnú večeru alebo len servírujete neformálne týždenné večere s rodinou, tento úžasný jedálenský stôl je ideálnym miestom na sedenie v strede toho všetkého. Výrobca sa pýši výrobou nábytku, ktorý vydrží generácie. Materiály: Jaseňová dyha, medová MDF, kov; Povrchová úprava: Sivé drevo z jaseňa; Ručne vyrobené s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť; Všetko drevo je vysušené v sušiarni pre mimoriadnu trvanlivosť; Časť kolekcie s ladiacim jedálenským stolom, bufetom, TV stolíkom a kúskami do spálne.

Drevený stojan Pult Jedálenský stôl Sivá Ženeva Prané


Drevený stojan Quinn White, hnedá povrchová úprava 2-dverový. Dodajte svojej obývačke retro nádych s televíznym stojanom Quinn. Quinn je vyrobený z dreva a má hravý dvojfarebný hnedo-biely povrch. Štyri police poskytujú dostatok priestoru na uloženie DVD prehrávačov, herných konzol a ďalších. Kruhové výrezy za policami umožňujú jednoduché ukrytie káblov a vodičov. Ďalší úložný priestor poskytujú dve police ukryté dvierkami. Uhlové, zúžené nohy dodávajú očarujúci vzhľad z polovice storočia. Televízny stojan Quinn je vyrobený v Malajzii a vyžaduje montáž. Vyrobené z kaučukovníka a upraveného dreva; Hnedohnedá povrchová úprava; Štyri otvorené police a dve skryté police. dlhé plastové rukoväte; Otvory na vedenie káblov; Uhlové nohy. Leg

Drevený stojan Quinn White, hnedá povrchová úprava 2-dverový