Povrchová úprava dreveného stojana SoHo 50 Weathered White. Osviežte svoj domov s TV stojanom SoHo od Convenience Concepts. Vďaka dostatku priestoru pre všetky vaše mediálne potreby budete môcť uložiť všetky svoje komponenty. Zvýraznenie z tvrdeného skla dodáva tomuto kúsku čistý vzhľad, ktorý určite upúta pohľady všetkých vašich hostí, a zároveň poskytuje trvanlivosť, vďaka ktorej má takú veľkú hodnotu. Hľadajte ďalšie kúsky z kolekcie SoHo, ktoré sa predávajú samostatne. Krásny zvetraný biely drevený povrch; Pojme televízory do 50 palcov; Melír z tvrdeného skla; Kolekcia SoHo; Čistý moderný vzhľad; 23,75 V x 15,75 Š x 48 H.

Povrchová úprava dreveného stojana SoHo 50 Weathered White

Drevený stojan povrch SoHo 50 Weathered White


Povrchová úprava dreveného stojana Tahoe Highboy Espresso. Krásny TV stojan Designs2Go Tahoe Highboy je skvelým doplnkom do každej domácnosti. Obsahuje dve otvorené police s káblovým vedením. ktoré poskytujú dostatok priestoru na organizáciu vašich mediálnych konzol. Obsahuje aj skrinku s dvierkami z tvrdeného skla, vďaka ktorým budú vaše komponenty vyzerať úhľadne. Ponúka tiež dve spodné zásuvky, ktoré sa výnimočne hladko posúvajú a pomôžu vám skryť všetky nezrovnalosti. Vďaka dreveným nožičkám a starožitným mosadzným gombíkom si tento TV stolík budete určite užívať aj v nadchádzajúcich rokoch. Krásny espresso drevený povrch; Dve otvorené police. Skrinka s tvrdeným sklom; Dve zásuvky pre skryté ukladanie; Starožitné mosadzné gombíky; Drevené nohy; 36 V x 15,15 Š x 36 H.

Povrchová úprava dreveného stojana Tahoe Highboy Espresso


Povrchová úprava dreveného stojana Veľký monitor Riser Cherry. Veľký stojan na monitor Convenience Concepts, ktorý má praktickú veľkosť, aby sa zmestil na akýkoľvek TV stojan, poskytuje dokonalú výšku, ktorú potrebujete, a zároveň ponúka dva samostatné úložné priestory pod ním. Tento produkt je vyrobený z dreva a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Ideálne aj na zvýšenie výšky monitora počítača na stole. Vďaka krásnej povrchovej úprave z čerešňového dreva bude tento stúpač bohato dopĺňať vzhľad akéhokoľvek kúsku, ku ktorému je pridaný. Jednoduchá montáž; Bohatá povrchová úprava čerešňového dreva; Dva samostatné skladovacie priestory; Koordinuje sa s akýmkoľvek dekorom. Poskytne roky zábavy; (Š) 42 x (D) 15,75 x (V) 7,87.

Povrchová úprava dreveného stojana Veľký monitor Riser Cherry