Povrchová úprava dreveného stojana Savannah 46 mahagónové espresso. Moderný štýl je podstatou televízneho stojana Savannah Convenience Concepts. Jednoduché a jednoduché nastavenie. V bohatom mahagónovom prevedení určite doplní akýkoľvek bytový dekor. Obsahuje dve oddelené priehradky, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru pre akékoľvek herné alebo mediálne potreby. Disponuje tiež otvorenou spodnou policou, ktorá poskytuje dostatok priestoru pre displej a komponenty.

Môžete to poskladať od začiatku do konca za pár minút. Pevná konštrukcia umožní roky zábavy. Krásny mahagónový Espresso drevený povrch; Dve samostatné úložné priehradky; Otvorená spodná polica; Jednoduchá montáž; Poskytne roky zábavy; 26 V x 42 Š x 18 H.

Povrchová úprava dreveného stojana Savannah 46 mahagónové espresso

Drevený stojan povrch Savannah 46 mahagónové espresso


Povrchová úprava dreveného stojana Sierra Highboy Espresso. Televízny stojan Sierra Highboy je skvelým doplnkom do každej zábavnej miestnosti. Tento produkt je vyrobený z dreva a tvrdeného skla a je vyrobený tak, aby vám slúžil dlhé roky. Tento klasický vzhľad dobre ladí s akýmkoľvek dekorom. Dostatok priestoru v skrinkách a zásuvkách pre elektronické súčiastky, hry, filmy alebo ďalší úložný priestor. Prineste si domov tento štýlový kúsok, ktorý udá tón pre zábavu v každej miestnosti v domácnosti.

Bohatá úprava dreva Espresso; Skrinka s dvomi pántovými dvierkami z tvrdeného skla s trojposchodovými uzavretými policami; Jedna zásuvka a jedna drevená skrinka s dvierkami; Veľké množstvo úložného priestoru pre všetky vaše mediálne komponenty a iné položky; Súradnice s akýmkoľvek dekorom; 36 V x 48 Š x 20 H.

Povrchová úprava dreveného stojana Sierra Highboy Espresso


Povrchová úprava dreveného stojana SoHo 50 Weathered Grey. Osviežte svoj domov s TV stojanom SoHo od Convenience Concepts. Vďaka dostatku priestoru pre všetky vaše mediálne potreby budete môcť uložiť všetky svoje komponenty. Zvýraznenie z tvrdeného skla dodáva tomuto kúsku čistý vzhľad, ktorý určite upúta pohľady všetkých vašich hostí, a zaisťuje odolnosť, vďaka ktorej je tiež skvelou hodnotou.


Navy Marylebone Argyle Wool Socks


Hľadajte ďalšie kúsky z kolekcie SoHo, ktoré sa predávajú samostatne. Krásny zvetraný šedý drevený povrch; Pojme televízory do 50 palcov; Melír z tvrdeného skla; Kolekcia SoHo; Čistý moderný vzhľad; 23,75 V x 15,75 Š x 48 H.

Povrchová úprava dreveného stojana SoHo 50 Weathered Grey