Povrchová úprava dreveného stojana Oxford Deluxe s dvoma zásuvkami sivá. Potrebuje vaša obývačka zmenu? Už nehľadajte a dovoľte, aby Oxford Deluxe TV Stand by Convenience Concepts znovu vytvoril váš domov. Vďaka pozoruhodným bočným rámom v dizajne X sa tento TV stojan ľahko stane začiatkom konverzácie. Ponúka dve zásuvky a štyri police. dokonalá kombinácia úložného a výstavného priestoru. Zásuvky sú zdobené kovovými úchytmi a majú kovové klzné prvky. Pomocou kovových klzákov môžete zásuvky plynulo otvárať a zatvárať. Majte svoje videohry, filmy a diaľkové ovládače v zásuvkách, zatiaľ čo na policiach vystavujete svoje obľúbené zbierky alebo sošky. Tento TV stojan ponúka celkom štyri kruhové vedenie káblov. otvory, ktoré vám pomôžu udržať káble čo najjednoduchšie usporiadané. Tento kus nábytku, ktorý predstavuje moderný štýl, môže osviežiť výzdobu vašej domácej kancelárie alebo pracovne. Prineste si ho domov ešte dnes a streamujte svoj obľúbený televízny seriál štýlovo! Vďaka jednoduchej montáži je nastavenie hračkou. K dispozícii vo viacerých povrchových úpravách, aby ste si zaistili, že nájdete perfektné riešenie pre váš domov. Spárujte s Oxford End Table alebo Oxford Coffee Table z Oxford Collection od Convenience Concepts. Každý sa predáva samostatne. Časť Oxford Collection od Convenience Concepts; Prezentuje moderný štýl; Drevotrieska/MDF/Bezolovnatá farba; Jednoduchá montáž robí nastavenie hračkou!; (D) 47,25 palcov x (Š) 15,5 palcov x (V) 26 palcov. Krásna sivá povrchová úprava dreva.

Povrchová úprava dreveného stojana Oxford Deluxe s dvoma zásuvkami sivá

Drevený stojan povrch Oxford Deluxe s dvoma zásuvkami sivá


Povrchová úprava dreveného stojana s 3 skrinkami čierna. Uzavreté úložné skrinky na tomto TV stojane Designs2Go z čierneho dreva udržia vaše vybavenie úhľadný. Budete mať dostatok miesta pre váš televízor, médiá, DVD prehrávač, filmy, hry a ďalšie komponenty. Tento produkt je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Hodí sa takmer ku každému dekoru, ale najmä k modernejším štýlom. Prineste si domov tento elegantný kúsok, ktorý pobaví rodinu a hostí v ktorejkoľvek miestnosti. Atraktívna čierna povrchová úprava dreva; Zobrazovací priestor pre audio komponenty a zberateľské predmety; Dajte to dohromady od začiatku do konca za pár minút; zahrnuté všetky nástroje; Hodí sa pre väčšinu TV s plochou obrazovkou do 50; 20,5 V x 47,25 Š x 15,75 H; Úložné skrinky poskytujú množstvo ďalšieho úložného priestoru.

Povrchová úprava dreveného stojana s 3 skrinkami čierna


Povrchová úprava dreveného stojana s policami Oxford White. Oxford TV Stand by Convenience Concepts je skvelým doplnkom do každej domácnosti. V bohatom lesklom bielom drevenom prevedení určite doplní akýkoľvek bytový dekor. Obsahuje štyri samostatné priehradky, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru pre akúkoľvek TV, hranie alebo mediálne potreby. vedenie káblov. otvory sú k dispozícii na hornej polici. K dispozícii sú aj koordinačné kusy, ktoré sa predávajú samostatne. Krásny biely drevený povrch; Materiál: Drevo; Dostupné v dvoch povrchových úpravách; Štyri otvorené úložné priehradky; káblový manažment. Dopĺňa akýkoľvek dekor; Poskytne roky zábavy; 24 V x 15,75 Š x 47,25 H.

Povrchová úprava dreveného stojana s policami Oxford White