Povrchová úprava dreveného stojana Northfield 48 Console Espresso. Key West 48 TV Stand Console je dokonalým doplnkom do každej domácnosti. Obsahuje tri vrstvy so siedmimi samostatnými priehradkami, ktoré vám umožnia organizovať a jednoducho vystavovať čokoľvek od médií a herných konzol až po knihy a zberateľské predmety. Či už tento všestranný kúsok používate ako TV stojan alebo konzolu, určite si nájde miesto vo vašej domácnosti. Povrchová úprava dreva Weathered White ľahko doplní akýkoľvek dekor, alebo sa môžete poobzerať po iných položkách z kolekcie Key West od Convenience Concepts pre uhladenejší vzhľad! Vlastnosti: Dodávané nástroje na jednoduchú montáž; Materiál: Drevo; Krásna zvetraná biela povrchová úprava dreva; Tri poschodia so siedmimi priehradkami; Dopĺňa akýkoľvek dekor; Koordinácia položiek, ktoré sa predávajú samostatne; 18,5 V x 15,5 Š x 47,25 H.

Povrchová úprava dreveného stojana Northfield 48 Console Espresso

Drevený stojan povrch Northfield 48 Console Espresso


Povrchová úprava dreveného stojana Northfield Console Espresso. TV stojanová konzola Northfield sa skladá z otvorených širokých a úzkych priehradiek, ktoré vám umožňujú vytvoriť jedinečné ohnisko vo vašej obývačke. Tento elegantný kúsok ponúka dostatok úložného priestoru pre akékoľvek vaše mediálne potreby a má otvorenú zadnú časť na usporiadanie káblov. vánok. Svojím jednoduchým moderným dizajnom si vyslúži pochvalu v už dobre zariadenej izbe! Tento TV stojan je vyrobený z dreva a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Krásna povrchová úprava espresso s kresbou dreva; Materiál: Drevo; Dodávané nástroje na jednoduchú montáž; 4 priestranné priehradky; Ľahko sa hodí k akémukoľvek dekoru. Poskytne roky zábavy; 28 V x 15,5 Š x 47,25 H.

Povrchová úprava dreveného stojana Northfield Console Espresso


Povrchová úprava dreveného stojana Oxford Deluxe s dvoma zásuvkami čierna. Potrebuje vaša obývačka zmenu? Už nehľadajte a dovoľte, aby Oxford Deluxe TV Stand by Convenience Concepts znovu vytvoril váš domov. Vďaka pozoruhodným bočným rámom v dizajne X sa tento TV stojan ľahko stane začiatkom konverzácie. Ponúka dve zásuvky a štyri police. dokonalá kombinácia úložného a výstavného priestoru. Zásuvky sú zdobené kovovými úchytmi a majú kovové klzné prvky. Pomocou kovových klzákov môžete zásuvky plynulo otvárať a zatvárať. Majte svoje videohry, filmy a diaľkové ovládače v zásuvkách a vystavujte svoje obľúbené zbierky alebo sošky na policiach. Tento TV stojan ponúka celkom štyri kruhové vedenie káblov. otvory, ktoré vám pomôžu udržať káble čo najjednoduchšie usporiadané. Tento kus nábytku, ktorý predstavuje moderný štýl, môže osviežiť výzdobu vašej domácej kancelárie alebo pracovne. Prineste si domov ešte dnes a streamujte svoj obľúbený televízny seriál štýlovo! Vďaka jednoduchej montáži sa dá zacvaknúť, aby sa dal spustiť. K dispozícii vo viacerých povrchových úpravách, aby ste si zaistili, že nájdete perfektné riešenie pre váš domov. Spárujte s Oxford End Table alebo Oxford Coffee Table z Oxford Collection od Convenience Concepts. Každý sa predáva samostatne. Časť Oxford Collection od Convenience Concepts; Prezentuje moderný štýl; Drevotrieska/MDF/Bezolovnatá farba; Jednoduchá montáž stojí za každý krok!; (D) 47,25 palcov x (Š) 15,5 palcov x (V) 26 palcov. Krásna povrchová úprava čierneho dreva.

Povrchová úprava dreveného stojana Oxford Deluxe s dvoma zásuvkami čierna