Povrchová úprava dreveného stojana Monterey sivobiela. Stojan na TV Designs2Go Monterey je skvelý spôsob, ako dodať vášmu domovu nádych elegancie moderným spôsobom. Obsahuje dve uzavreté skrinky na skryté ukladanie a tri otvorené police, ktoré umožňujú organizáciu káblov. vánok, TV stojan Monterey je nenáročný na oči a zároveň poskytuje dostatok priestoru pre všetky vaše mediálne komponenty. Tento TV stojan je vyrobený z dreva a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Dostupné vo viacerých povrchových úpravách; Dve uzavreté skrinky pre skryté skladovanie; Tri otvorené police. Veľa úložného priestoru pre všetky typy mediálnych komponentov; Rýchle a jednoduché nastavenie; Krásna sivobiela povrchová úprava dreva; (Š) 15,75 x (D) 47,25 x (V) 21,25.

Povrchová úprava dreveného stojana Monterey sivobiela

Drevený stojan povrch Monterey sivobiela


Povrchová úprava dreveného stojana Monterey Weathered Grey. Prineste domov elegantný a sofistikovaný vzhľad Designs2Go Monterey TV Stand by Convenience Concepts. Tento trendový tradičný dizajn, ktorý je k dispozícii vo viacerých povrchových úpravách, obsahuje dve uzavreté skrinky na skryté uloženie. Tri otvorené police poskytujú dostatok priestoru pre zábavné predmety a vystavenie. Každá z dvoch spodných políc obsahuje vedenie káblov. otvor, aby sa zabránilo zamotaniu šnúr. Televízny stojan Monterey je vyrobený z melamínovej dyhy, drevotrieskovej dosky a podpier z nehrdzavejúcej ocele, ktoré časom nehrdzavejú. Vďaka jednoduchej montáži a poskytnutým inštrukciám si vychutnajte krátko po doručení! Vlastnosti: Dostupné vo viacerých povrchových úpravách; Tri otvorené police a dve uzavreté skrinky; Správa dvoch káblov. Otvory; Jednoduchá montáž s dodanými pokynmi; (D) 47,25 palca x (Š) 15,75 palca x (V) 21,25 palca Krásna zvetraná sivá povrchová úprava dreva.

Povrchová úprava dreveného stojana Monterey Weathered Grey


Povrchová úprava dreveného stojana Newport Bently Espresso. Televízny stojan Newport Bently od Convenience Concepts oživí každú obývaciu alebo zábavnú miestnosť. Obsahuje dve uzavreté panelové okenné skrinky a káblové vedenie. otvory, aby vyhovovali všetkým vašim mediálnym potrebám od kábla až po hranie hier. V nádhernom prevedení Espresso a konštrukcii dutého jadra tento kúsok určite obstojí v skúške času a zapadne do akéhokoľvek interiéru. Dve uzavreté skrine; Materiál: Drevo; Bohatá povrchová úprava espressa s kresbou dreva; Dve police. vedenie káblov. Diera; Dodávané nástroje na jednoduchú montáž; 24 V x 15,5 Š x 47,25 H.

Povrchová úprava dreveného stojana Newport Bently Espresso