Povrchová úprava dreveného stojana Jensen Highboy Barn Door sivobiela. Prineste si domov dotyk prírody so stojanom Jensen Highboy Barn TV Stand by Convenience Concepts. Vďaka rustikálnemu štýlu osvieži dekoráciu vašej obývačky, pracovne alebo domácej kancelárie. Univerzálnosti tohto stojana sa medze nekladú. Ponúka čisto lemovanú siluetu a jedny posuvné dvere s kovovou kľučkou. Posuvné dvere visia na kovovej tyči a umožňujú rýchly a jednoduchý prístup k piatim poličkám. dostatok displeja alebo úložného priestoru pre všetky vaše nevyhnutnosti. Vyrobené z drevotrieskovej dosky a povrchovo upravené bohatou melamínovou dyhou; táto jednotka bola navrhnutá s ohľadom na dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. Sledujte svoju obľúbenú športovú hru hneď po dodaní vďaka jednoduchej montáži, ktorá si vyžaduje iba 10 krokov. Spárujte tento multifunkčný kúsok s ďalšími rustikálnymi predmetmi od Convenience Concepts. Každý sa predáva samostatne. Má rustikálny štýl; Vyrobené z drevotrieskovej dosky/melamínu/kovu; Posuvné dvere pre rýchly prístup k 5 policiam. Zloží sa v 10 jednoduchých krokoch!; (D) 35,50 palca x (Š) 17,75 palca x (V) 31,50 palca Nádherná sivobiela rustikálna drevená povrchová úprava dverí stodoly.

Povrchová úprava dreveného stojana Jensen Highboy Barn Door sivobiela

Drevený stojan povrch Jensen Highboy Barn Door sivobiela


Povrchová úprava dreveného stojana Lexington 62 Cherry. Moderný retro dizajn Lexington TV Stand by Convenience Concepts je skvelým spôsobom, ako oživiť vašu obývačku. Vďaka dreveným vretenovým dvierkam na dvoch skrinkách a piatim dodatočným úložným priehradkám budete mať dostatok miesta na všetko od CD po DVD, diaľkové ovládače a ovládače. Tento TV stojan je vyrobený z dreva a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Prineste si tento kúsok domov ešte dnes, aby ste pomohli zabaviť rodinu a hostí. Krásna povrchová úprava čerešňového dreva; Hmotnosť produktu: 74 libier; Materiál: drevotriesková doska; Drevené vretenové dvere; Sedem oddelených úložných priestorov; moderný dizajn; Koordinuje sa s akýmkoľvek dekorom. Poskytne roky zábavy; 19,75 V x 59 Š x 15,75 H.

Povrchová úprava dreveného stojana Lexington 62 Cherry


Povrchová úprava dreveného stojana Malý monitor Riser Cherry. Stojan na monitor Convenience Concepts, ktorý má praktickú veľkosť, aby sa zmestil na akýkoľvek televízny stojan, poskytuje malé zvýšenie výšky, ktorú potrebujete, pričom stále ponúka dostupný úložný priestor pod ním. Tento produkt je vyrobený z dreva a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Ideálne aj na zvýšenie výšky monitora počítača na stole. Vďaka krásnej povrchovej úprave z čerešňového dreva bude tento stojan bohatým doplnkom vzhľadu akéhokoľvek kúsku, ku ktorému bude pridaný. Jednoduchá montáž; Bohatá čerešňová povrchová úprava; Ideálne pre každú izbu; Koordinuje sa s akýmkoľvek dekorom. Poskytne roky zábavy; (Š) 23,63 x (D) 15,75 x (V) 5,38.

Povrchová úprava dreveného stojana Malý monitor Riser Cherry