Povrchová úprava dreveného stojana Chelsea 48 čierna. Moderný štýl je podstatou TV stojana Convenience Concepts Chelsea. Tento TV stojan so šiestimi priestrannými úložnými priestormi a tkanými bambusovými dvierkami je skvelou voľbou, ktorá sa hodí do každého interiéru obývačky. Tento TV stojan je vyrobený z dreva, bambusu a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Prineste si domov tento elegantný kúsok ešte dnes, aby ste zabavili rodinu a hostí v ktorejkoľvek miestnosti. Šesť priestranných úložných priestorov; Bambusové dvere; Jednoduchá montáž; Krásna čierna povrchová úprava dreva;

Ľahko sa hodí k akémukoľvek dekoru; (Š) 47,25 x (D) 15,75 x (V) 24.

Povrchová úprava dreveného stojana Chelsea 48 čierna

Drevený stojan povrch Chelsea 48 čierna


Povrchová úprava dreveného stojana chrómová oceľ Tri Tier Blue. Optimalizujte svoj priestor s 3-vrstvovým TV stojanom Designs2Go od Convenience Concepts. Jeho otvorený koncept dizajnu a moderný štýl sa perfektne hodí do vašej obývačky alebo domácej pracovne. Tento kúsok má tri poschodia, ktoré poskytujú dostatok priestoru pre všetky vaše zábavné potreby. Vyrobené police vyrobené z drevotrieskovej dosky a melamínu podopreté tyčami z nehrdzavejúcej ocele dodávajú tomuto TV stojanu životnosť. Vychutnajte si svoje obľúbené relácie okamžite vďaka rýchlej a jednoduchej montáži v 4 krokoch.

Doplňte svoj domáci vzhľad o zladené kúsky z kolekcie Designs2GO od Convenience Concepts. Súčasť kolekcie Designs2Go; Krásny modrý drevený povrch; Vyrobené z drevotrieskovej dosky/melamínu/nehrdzavejúcej ocele/plastu; Pojme televízory s uhlopriečkou až 32 palcov; Nevyžadujú sa žiadne nástroje; (Š) 15,75 x (D) 31,5 x (V) 22,25.

Povrchová úprava dreveného stojana chrómová oceľ Tri Tier Blue


Povrchová úprava dreveného stojana Jensen Highboy Barn Door Grey. Prineste si domov dotyk prírody so stojanom Jensen Highboy Barn TV Stand by Convenience Concepts. Vďaka rustikálnemu štýlu osvieži dekoráciu vašej obývačky, pracovne alebo domácej kancelárie. Univerzálnosti tohto stojana sa medze nekladú. Ponúka čisto lemovanú siluetu a jedny posuvné dvere s kovovou kľučkou. Posuvné dvere visia na kovovej tyči a umožňujú rýchly a jednoduchý prístup k piatim poličkám. dostatok displeja alebo úložného priestoru pre všetky vaše nevyhnutnosti.


Biele víno Pinot Elk Cove Willamette Valley Estate Blanc 2019


Táto jednotka je vyrobená z drevotrieskovej dosky a povrchovo upravená bohatou melamínovou dyhou a bola navrhnutá s ohľadom na dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. Sledujte svoju obľúbenú športovú hru hneď po dodaní vďaka jednoduchej montáži, ktorá si vyžaduje iba 10 krokov. Spárujte tento multifunkčný kúsok s ďalšími rustikálnymi predmetmi od Convenience Concepts. Každý sa predáva samostatne. Má rustikálny štýl; Vyrobené z drevotrieskovej dosky/melamínu/kovu; Posuvné dvere pre rýchly prístup k 5 policiam. Zloží sa v 10 jednoduchých krokoch!; (D) 35,50 palca x (Š) 17,75 palca x (V) 31,50 palca Nádherná rustikálna sivá drevená povrchová úprava dverí stodoly.

Povrchová úprava dreveného stojana Jensen Highboy Barn Door Grey