Povrchová úprava dreveného stojana Big Sur Highboy Espresso. Elegantný a zároveň všestranný vzhľad Big Sur Highboy je dokonalým doplnkom do každej domácnosti. Vďaka tradičnému štýlu Mission sa tento kúsok skvele hodí do bungalovov a naozaj do každého obydlia, ktoré má náznaky hnutia Arts & Crafts. Vďaka otvorenému a uzavretému úložnému priestoru vyrobenému z dreva a s nosnosťou 100 libier tento kúsok určite obstojí v skúške času. Prineste si tento kúsok domov ešte dnes, aby ste pomohli zabaviť rodinu a hostí. Dodávané nástroje na jednoduchú montáž. Otvorený úložný priestor pre jednoduchý prístup; Dve uzavreté police pre ďalšie úložisko; Ideálne pre potreby médií v obývacej izbe alebo spálni; Krásny espresso drevený povrch; (Š) 36 x (D) 15,5 x (V) 36,13.

Povrchová úprava dreveného stojana Big Sur Highboy Espresso

Drevený stojan povrch Big Sur Highboy Espresso


Povrchová úprava dreveného stojana Blake Barn Door Rustic. Zachovajte to prirodzené s televíznym stojanom Blake Barn TV Stand by Convenience Concepts. Tento kus nábytku má rustikálny štýl, ktorý nielen osvieži váš domáci dekor, ale optimalizuje úložný a výstavný priestor. má prirodzený vzhľad s čistou lemovanou siluetou. Táto jednotka má dvoje posuvné dvere s kovovými úchytkami visiacimi na kovovej tyči. Posuvné dvere umožňujú rýchly a jednoduchý prístup k celkom šiestim poličkám. dostatok priestoru pre všetky vaše zábavné potreby. Umiestnite do svojej obývačky, pracovne alebo domácej kancelárie, pretože tento akcentný kúsok má nekonečnú všestrannosť. Tento kus vyrobený z drevotrieskovej dosky a zakončený bohatou melamínovou dyhou bol vytvorený s ohľadom na dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. Streamujte svoj obľúbený televízny seriál hneď po doručení vďaka jednoduchému deväťkrokovému zloženiu. Pozrite sa na ďalšie rustikálne položky od Convenience Concepts. Každý sa predáva samostatne. V rustikálnom štýle; Vyrobené z drevotrieskovej dosky/melamínu/kovu; Zloženie iba v deviatich krokoch!; Posuvné dvere pre rýchly prístup k 6 policiam. (D) 52 palcov x (Š) 15,75 palcov x (V) 23,75 palcov Krásne rustikálne dvierka stodoly sivá povrchová úprava dreva.

Povrchová úprava dreveného stojana Blake Barn Door Rustic


Povrchová úprava dreveného stojana Blake Barn Door sivobiela. Zachovajte to prirodzené s televíznym stojanom Blake Barn TV Stand by Convenience Concepts. Tento kus nábytku má rustikálny štýl, ktorý nielen osvieži váš domáci dekor, ale optimalizuje úložný a výstavný priestor. Má prirodzený vzhľad s čistou lemovanou siluetou. Táto jednotka má dvoje posuvné dvere s kovovými úchytkami visiacimi na kovovej tyči. Posuvné dvere umožňujú rýchly a jednoduchý prístup k celkom šiestim poličkám. dostatok priestoru pre všetky vaše zábavné potreby. Umiestnite do svojej obývačky, pracovne alebo domácej kancelárie, pretože tento akcentný kúsok má nekonečnú všestrannosť. Vyrobené z drevotrieskovej dosky a zakončené bohatou melamínovou dyhou; tento obdĺžnikový nábytok bol vytvorený s ohľadom na dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. Streamujte svoje obľúbené televízne seriály hneď po doručení pomocou deväťstupňovej montáže. Pozrite sa na ďalšie rustikálne položky od Convenience Concepts. Každý sa predáva samostatne. V rustikálnom štýle; Vyrobené z drevotrieskovej dosky/melamínu/kovu; Zloženie iba v deviatich krokoch!; Posuvné dvere pre rýchly prístup k šiestim poličkám. (D) 52 palcov x (Š) 15,75 palcov x (V) 23,75 palcov Nádherná sivobiela rustikálna drevená dvierka stodoly.

Povrchová úprava dreveného stojana Blake Barn Door sivobiela