Povrchová úprava dreveného stojana 50 sivá. Moderný štýl je podstatou TV stojana Designs2Go s tromi skrinkami od Convenience Concepts. Uzavreté úložné skrinky udržia vaše vybavenie v čistote. Budete mať dostatok miesta pre TV, médiá, DVD prehrávač a ďalšie komponenty. Tento TV stojan, vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele, zaistí, že dotvorí vzhľad každého interiéru a bude slúžiť dlhé roky. Krásny šedý drevený povrch; Súčasné tyče z nehrdzavejúcej ocele nehrdzavejú; Zobrazovací priestor pre audio a zberateľské predmety; Otvorené a skryté úložisko; Doplní akýkoľvek moderný dekor; 20,5 V x 15,75 Š x 47,25 H.

Povrchová úprava dreveného stojana 50 sivá

Drevený stojan povrch 50 sivá


Povrchová úprava dreveného stojana 58 Essentials. Vystavte svoj televízor štýlovo s týmto dreveným stojanom na médiá. Vyrobené z vysokokvalitného MDF s odolným laminátovým povrchom dostupným v mnohých farbách, aby sa zmestili do vášho domova. Obsahuje nastaviteľné police, ktoré sa hodia k vašim mediálnym komponentom a príslušenstvu so správou káblov. systém, ktorý pomáha udržiavať uprataný zábavný priestor. Konzola pojme väčšinu plochých televízorov do 60 palcov. Laminát z prírodného dreva; Vyrobené z vysoko kvalitného MDF s krásnou laminátovou povrchovou úpravou; Zahŕňa nastaviteľné police; Pojme väčšinu televízorov do 60 palcov; Veľký úložný priestor s efektívnym vedením káblov. systém; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Povrchová úprava dreveného stojana 58 Essentials


Povrchová úprava dreveného stojana 60 Weathered White. Key West 60 TV Stand by Convenience Concepts je skvelým kúskom, ktorý vyhovuje vašim mediálnym potrebám. Obsahuje dve zásuvky, ktoré vám umožnia úhľadne uložiť čokoľvek od hier po diaľkové ovládače. Štyri priestranné otvorené police poskytujú dostatok priestoru pre mediálne komponenty a herné konzoly. Povrchová úprava dreva Weathered White sa ľahko zladí s existujúcim dekorom a robustná konštrukcia vám umožní roky zábavy. Povrchová úprava: Weathered White; Hmotnosť produktu: 76 libier; Materiál: drevotriesková doska; Zvetraná biela povrchová úprava dreva; Jednoduchá montáž; 2 zásuvky pre skryté ukladanie; 4 Otvorené police. Doplní akýkoľvek dekor.20,25 V x 60 Š x 15,5 H.

Povrchová úprava dreveného stojana 60 Weathered White