Povrchová úprava drevených stojanov 48 3 Skrinka čierna. Uzavreté úložné skrinky na tomto TV stojane Designs2Go Espresso s povrchovou úpravou dreva Designs2Go vám zabezpečia poriadok; Televízny stojan udrží vaše zariadenie v čistote. Budete mať dostatok miesta pre váš televízor, médiá, DVD prehrávač a ďalšie komponenty. Tento produkt je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Hodí sa najmä k modernej výzdobe, ale môže doplniť takmer každý štýl. Prineste si domov tento elegantný kúsok na zábavu v takmer každej miestnosti v domácnosti.

Dodávané nástroje na jednoduchú montáž; 3 skrinky, 2 sú vybavené čiernymi nepriehľadnými plastovými dvierkami, 1 má dvierka z masívneho čierneho dreva. Krásna povrchová úprava čierneho dreva; Súčasný dizajn; 16 mm drevotriesková doska s drevenou melamínovou dyhou, 29 mm tyče s nerezovou oceľou a masívne čierne plastové dvere; 20,5 V x 47,25 Š x 15,75 H.

Povrchová úprava drevených stojanov 48 3 Skrinka čierna

Drevený stojan povrchová úprava 48 3 Skrinka čierna


Povrchová úprava drevených stojanov 60 3 Tier White. Modernizujte svoj životný priestor s TV stojanom Designs2Go 3 Tier 60 od Convenience Concepts. Vďaka ľahko zostaviteľnej konštrukcii ho môžete nastaviť v priebehu niekoľkých minút bez použitia akéhokoľvek náradia. Otvorená koncepcia políc poskytuje dostatok priestoru pre všetky vaše mediálne potreby s vedením káblov.

Tento TV stolík vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele zaistí, že dotvorí vzhľad každého interiéru a vydrží dlhé roky zábavy. Krásny biely drevený povrch; Pojme televízory s uhlopriečkou až 60 palcov; Nehrdzavejúce tyče z nehrdzavejúcej ocele; Otvorené police Concept. Súčasný dizajn; 24 V x 15,75 Š x 59 H.

Povrchová úprava drevených stojanov 60 3 Tier White


Povrchová úprava drevených stojanov Big Sur Highboy Cherry. Elegantný a zároveň všestranný vzhľad Big Sur Highboy od Convenience Concepts je dokonalým doplnkom do každej domácnosti. Tento TV stojan s otvoreným a uzavretým úložným priestorom ponúka dostatok priestoru pre všetku vašu elektroniku, hry, filmy a ďalšie položky. Tento kus vyrobený z dreva s nosnosťou 100 libier určite obstojí v skúške časom.


Desať rán egyptských vo Valencii, kobylky pustošia mesto


Prineste si tento kúsok domov ešte dnes, aby ste pomohli zabaviť rodinu a hostí. Dodávané nástroje na jednoduchú montáž. Otvorený úložný priestor pre jednoduchý prístup; Dve uzavreté police pre ďalšie úložisko; Ideálne pre potreby médií v obývacej izbe alebo spálni; Poskytne roky zábavy; Krásna povrchová úprava čerešňového dreva; (Š) 36 x (D) 15,5 x (V) 36,13.

Povrchová úprava drevených stojanov Big Sur Highboy Cherry