Povrchová úprava drevených stojanov 36 2 Door Deluxe so skrinkami biela. Uzavreté úložné skrinky na tomto TV stojane Espresso Designs2Go udržia vaše vybavenie úhľadný. Tento TV stojan je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky zábavy. S dvomi policami a skrinkami je dostatok miesta pre všetky vaše elektronické komponenty, ako aj filmy, hry a dokonca aj dekorácie. Prineste si ho domov ešte dnes a pripravte si zábavu. Krásny biely drevený povrch; Materiál: kresba dreva; Zobrazovací priestor pre audio a zberateľské predmety; Dajte to dohromady od začiatku do konca za pár minút; Všetky nástroje zahrnuté; Drevené dvere pomáhajú skryť priehradky; Poskytne roky radosti; 20,5 V x 35,5 Š x 15,75 H.

Povrchová úprava drevených stojanov 36 2 Door Deluxe so skrinkami biela

Drevený stojan povrchová úprava 36 2 Door Deluxe so skrinkami biela


Povrchová úprava drevených stojanov 36 2 Door Deluxe so skrinkami Čerešňa. Uzavreté úložné skrinky na tomto televízore Espresso Designs2Go Deluxe TV Stand by Convenience Concepts udržia vaše vybavenie úhľadne. Tento TV stojan je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky zábavy. S dvomi policami a skrinkami je dostatok miesta pre všetky vaše elektronické komponenty, ako aj filmy, hry a dokonca aj dekorácie. Prineste si ho domov ešte dnes a pripravte si zábavu. Krásny čerešňový a čierny drevený povrch; Materiál: kresba dreva; Zobrazovací priestor pre audio a zberateľské predmety; Dajte to dohromady od začiatku do konca za pár minút; Všetky nástroje zahrnuté; Drevené dvere pomáhajú skryť priehradky; Poskytne roky radosti; 20,5 V x 35,5 Š x 15,75 H.

Povrchová úprava drevených stojanov 36 2 Door Deluxe so skrinkami Čerešňa


Drevený stojan Povrchová úprava 36 Čerešňa. Uzavreté úložné skrinky na tomto stojane Cherry Designs2Go TV Stand by Convenience Concepts udržia vaše vybavenie úhľadné a upratané. Budete mať dostatok miesta pre váš televízor, médiá, DVD prehrávač, hry, filmy a ďalšie komponenty. Tento TV stojan vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. A v tejto krásnej povrchovej úprave z čerešňového dreva sa bude hodiť ku každému dekoru. Krásna povrchová úprava čerešňového dreva; Zobrazovací priestor pre audio a zberateľské predmety; Dajte to dokopy od začiatku do konca za pár minút, vrátane všetkých nástrojov; Pevné plastové nepriehľadné dvierka pomáhajú skryť priehradky; Poskytne roky zábavy; 20,5 V x 35,5 Š x 15,75 H.

Drevený stojan Povrchová úprava 36 Čerešňa