Drevený stojan posuvné dvere hnedá. Táto rustikálna skrinka je dokonalým kúskom, ktorý dodá vašej obývačke alebo rodinnej izbe alebo vášmu vchodu očarujúcu atmosféru farmy. Drevený TV stolík z farmy má skrytý otvorený úložný priestor s galvanizovanými kovovými posuvnými bočnými dverami. Zahŕňa tiež police v strednej kóji, do ktorých sa zmestia vaše médiá a príslušenstvo. Televízny stojan má uhlopriečku 39,4 palca. široký a môže podporovať TV s uhlopriečkou až 43 palcov. Pozinkované posuvné dvere, ktoré nechávajú jednu kóju odkrytú.Dva otvorené úložné priestory a jeden úložný priestor s policou.Kovanie a kľučky z čierneho železa.Zrušená biela a prírodný povrch dreva.

Drevený stojan posuvné dvere hnedá

Drevený stojan posuvné dvere hnedá


Drevený stojan Povrchová úprava 25 Čerešňa. Moderný štýl je podstatou TV stojana Designs2Go so sklenenými dvierkami od Convenience Concepts. Vďaka ľahkej a jednoduchej montáži bez použitia náradia sa s týmto krásnym kúskom môžete začať baviť. Vďaka klasickému vzhľadu povrchovej úpravy čerešňového dreva sa tento stojan hodí ku každému dekoru a hodí sa takmer do každej miestnosti. Tento stojan je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Krásna povrchová úprava čerešňového dreva; Nevyžadujú sa žiadne nástroje; Materiál: drevotriesková doska; Sklenené dvere; Palice z nehrdzavejúcej ocele nehrdzavejú. Poskytnú vám roky zábavy; 26,75 V x 23,75 Š x 15,75 H.

Drevený stojan Povrchová úprava 25 Čerešňa


Povrchová úprava drevených stojanov 32 3 Tier White. Biely trojvrstvový TV stojan Designs2Go Convenience Concepts sa bude pekne ladiť s akýmkoľvek dekorom. Môžete ho zostaviť od začiatku do konca v priebehu niekoľkých minút a dizajn otvorenej police poskytuje dostatok priestoru na vystavenie a komponenty. Tento TV stojan je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky zábavy. Váži len 24 libier a dá sa tiež veľmi ľahko premiestňovať, takže si môžete byť istí, že nájdete ideálne miesto, kde si ho postavíte na zábavu svojej rodiny a hostí. Krásny biely drevený povrch; Súčasné tyče s nerezovou oceľou nehrdzavejú. Materiál: drevotriesková doska; Montáž nevyžaduje žiadne náradie; Vhodné pre väčšinu TV s plochou obrazovkou až do 32; Poskytne roky zábavy; 22,25 V x 31,5 Š x 15,75 H.

Povrchová úprava drevených stojanov 32 3 Tier White