Drevený stojan Podnož Stôl Orech Denali 69 Sklenená doska. Kolekcia Denali zahŕňa prvky moderny z polovice storočia, aby do súčasného domova priniesla textúry inšpirované prírodou a výrazné architektonické línie. Bohaté mosadzné detaily, podporené šikmou základňou z masívneho dreva morenou vlašským orechom, podopierajú trblietavú sklenenú dosku z číreho skla a poskytujú teplý kovový protipól svetlej a vzdušnej kolekcie jedální a spální.

Povrchová úprava orech; Moderný dizajn z polovice storočia; Ručne vyrobené s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť; Vrchná doska z tvrdeného skla; Všetko drevo je vysušené v sušiarni pre mimoriadnu trvanlivosť; Časť kolekcie s ladiacim jedálenským stolom, bufetom, TV stolíkom a kúskami do spálne; Hnedá Farba.

Drevený stojan Podnož Stôl Orech Denali 69 Sklenená doska a

Drevený stojan Podnož Stôl Orech Denali 69 Sklenená doska a


Drevený stojan Pohovka Stolička Čierne duté jadro. S všestranným kúskom, akým je konzolový stolík Ameriwood Home Jensen, môžete dodať moderný štýl takmer každej miestnosti, vrátane vašej predsiene, obývačky alebo spálne. Veľká horná plocha, ktorá vám umožňuje mať veci usporiadané a po ruke, je ideálna na vystavenie fotografií a zberateľských predmetov. Dole sú 2 police, ktoré sú ideálne na uloženie kníh a časopisov.

Na správnu montáž sú potrebné dve osoby a zmontované rozmery sú 28,6875hx41,5šx15,5d. Povrchová úprava: Čierna; Materiály: papier, duté jadro, PB; Usporiadajte si svoj vstup, foyer alebo obývačku pomocou konzolového stola Ameriwood Home Jensen; Vystavte svoje zberateľské predmety, knihy, časopisy alebo iné pamiatky na veľkú hornú plochu alebo na 2 spodné police. Na správnu montáž sú potrebné dve osoby.

Drevený stojan Pohovka Stolička Čierne duté jadro


Drevený stojan Pohovka Stôl Sumatra Finish Xavier Solid. Konzolový pohovka Xavier spája industriálny a rustikálny štýl a vytvára tak stôl, ktorý dobre zapadne do rustikálneho, núdzového, rekultivovaného, skladového, farmárskeho alebo podkrovného vzhľadu. Stôl je vyrobený z vysoko kvalitného masívneho novozélandského borovicového dreva s nahrubo opracovanými pílovými značkami, odhalenými nitmi a krížovými čiernymi oceľovými nohami.


Biele víno Muros Antigos Alvarinho 2021


Je navrhnutý tak, aby bol všestranným stolom po celom dome ako stolík na pohovku, podstavný konzolový stolík alebo ako TV stojan. Pojme TV až 50 Vlastnosti: Povrchová úprava: Sumatra

Drevený stojan Pohovka Stôl Sumatra Finish Xavier Solid