Drevený stojan plávajúce gaštanovo hnedé Caudalie. Drevený plávajúci TV stojan gaštanovohnedý je moderným zariadením, ktoré šetrí priestor. Táto montážna konzola vytvára rozsiahle a neprehľadné prostredie. So štyrmi prístupnými policami z orechového dreva objavíte dokonalé aranžmány. Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: súčasný, moderný; Povrchová úprava: Gaštanovo hnedá; Materiály: drevotriesková doska, MDF; Úložný a zobrazovací priestor v rôznych veľkostiach; Predrezané otvory pre káble a káble.

Drevený stojan plávajúce gaštanovo hnedé Caudalie

Drevený stojan plávajúce gaštanovo hnedé Caudalie


Drevený stojan plávajúci orech Caudalie. Plávajúci TV stojan z orechového dreva je moderným zariadením, ktoré šetrí priestor. Táto montážna konzola vytvára rozsiahle a neprehľadné prostredie. So štyrmi prístupnými policami objavíte dokonalé usporiadanie dekorácie. Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: súčasný, moderný; Povrchová úprava: Orech; Materiály: drevotriesková doska, MDF; Úložný a zobrazovací priestor v rôznych veľkostiach; Predrezané otvory pre káble a káble.

Drevený stojan plávajúci orech Caudalie


Drevený stojan plávajúci s úložným priestorom Cappuccino Johnson. Vylepšite svoju obývačku alebo zábavnú miestnosť týmto dreveným nástenným TV stojanom na cappuccino. Plávajúci dizajn predstavuje v súčasnosti osviežujúci trend nábytku a bytových dekorácií. Široké police a posuvná zásuvka poskytujú dostatok výstavného a úložného priestoru, zatiaľ čo vopred vyrezané otvory ponúkajú pohodlie pre vedenie káblov a káblov. Obsahuje: Jeden plávajúci TV stojan; Štýl: Moderný; Záver: Cappuccino; Materiály: MDF, drevotrieska, masívne drevo, kovové príslušenstvo; Vopred vyrezané otvory pre káble a káble; 1 posuvná zásuvka s výrezom držadla; Dizajn držiaka na stenu.

Drevený stojan plávajúci s úložným priestorom Cappuccino Johnson