Drevený stojan Owen Retro 42 Inch Orech Owen Retro 42 Inch. Retro TV stojan Ameriwood Home Owen pre TV so šírkou 42 má dizajn z polovice storočia, ktorý si zamilujete. Tento TV stojan je vyrobený z laminovanej drevotrieskovej dosky z hnedého orecha a podopretý čiernymi kovovými vlásenkovými nožičkami. Udrží až (50) libier. a je ideálny do menších priestorov. Vytvorte si vo svojej obývačke elegantný minimalistický dizajn; Jednoduchý a štýlový čierny dubový povrch na laminovanej drevotrieskovej doske sa dobre hodí k čiernym kovovým nožičkám vlásenky; Dve kocky sú ideálne na umiestnenie vášho DVD prehrávača, káblovej skrinky a herných konzol; Zlaďte svoju izbu s konferenčným stolíkom Owen Retro, koncovým stolíkom a pracovným stolom v zhodnej povrchovej úprave alebo zmiešajte a zladte pre eklektický vzhľad.

Drevený stojan Owen Retro 42 Inch Orech Owen Retro 42 Inch

Drevený stojan Owen Retro 42 Inch Orech Owen Retro 42 Inch


Drevený stojan Owen Retro End Table Orech Owen Retro End Table. Dodajte svojej obývačke moderný, priemyselný vzhľad s koncovým stolom Ameriwood Home Owen Retro. Hnedý orechový povrch na laminovanej drevotrieskovej doske sa dobre hodí k čiernym kovovým nožičkám na vlásenku pre elegantný retro vzhľad, ktorý je ideálny pre malé alebo stredne veľké miestnosti. Dodajte svojej izbe moderný, industriálny nádych s koncovým stolom Ameriwood Home Owen Retro; Vyrobené z laminovanej drevotrieskovej dosky s čiernymi kovovými vlásenkovými nohami, povrch dosky z hnedého orecha vytvára elegantný a robustný dizajn, ktorý je ideálny pre akýkoľvek štýl; Umiestnite lampu na čítanie, diaľkové ovládanie alebo zobrazte obrázky na povrch stola, aby ste svojmu priestoru dodali štýl a organizáciu; Zlaďte svoju izbu s televíznym stojanom, konferenčným stolíkom a stolíkom Owen Retro v zladenom prevedení alebo ich zmiešajte a zladte pre eklektický vzhľad. Koncový stôl sa dodáva naplocho k vašim dverám a na montáž sa odporúčajú 2 dospelí. Doska stola pojme až 20 libier. Zmontované

Drevený stojan Owen Retro End Table Orech Owen Retro End Table


Drevený stojan Owen Retro konferenčný stolík Espresso Owen Retro konferenčný stolík. Vytvorte si vo svojej obývačke elegantný minimalistický dizajn s retro konferenčným stolíkom Ameriwood Home Owen. Espresso povrchová úprava laminovanej drevotrieskovej dosky sa dobre hodí k čiernym kovovým nožičkám vlásenky pre zábavný retro vzhľad. Vytvorte si vo svojej obývačke elegantný minimalistický dizajn; Espresso povrchová úprava laminovanej drevotrieskovej dosky sa dobre hodí k čiernym kovovým vlásenkovým nožičkám pre robustný a zábavný retro vzhľad; Vystavte fotografie a dekorácie alebo položte ovládače a podložky na priestrannú dosku stola; Zlaďte svoju izbu s televíznym stojanom Owen Retro, stolíkom a pracovným stolom v zhodnej povrchovej úprave alebo ich zmiešajte a zladte pre eklektický vzhľad.

Drevený stojan Owen Retro konferenčný stolík Espresso Owen Retro konferenčný stolík