Drevený stojan Newport Marbella 60 White. Newport Marbella TV Stand by Convenience Concepts spĺňa moderné a médiami preplnené domácnosti. Obsahuje tri otvorené odkladacie priehradky, každá s vlastným vedením káblov. otvory, ktoré umožňujú jednoduchú organizáciu. Obsahuje tiež dve rozkladacie skrinky, ktoré ponúkajú dostatok skrytého úložného priestoru. Krásny biely povrch dreva sa ľahko hodí ku každému dekoru. Televízny stolík; Tri priehradky so správou káblov. Dve rozbaľovacie skrinky pre skryté ukladanie; Krajiny pôvodu: Čína alebo Kambodža; Krásna biela povrchová úprava dreva.

Drevený stojan Newport Marbella 60 White

Drevený stojan Newport Marbella 60 White


Drevený stojan Newport Park Lane 60 Weathered Grey. 60-palcový TV stojan Newport Park Lane; od Convenience Concepts oživí každú obývaciu alebo zábavnú miestnosť. Môže sa pochváliť dvoma uzavretými panelovými okennými skrinkami a káblovým vedením. diery; vyhovieť všetkým vašim mediálnym potrebám od kábla až po hry. Obsahuje aj zásuvku na skryté uloženie, do ktorej môžete uložiť nevzhľadné príslušenstvo. Vďaka dutej konštrukcii je tento TV stojan vyrobený tak, aby vydržal. Tento kúsok je dostupný aj vo viacerých povrchových úpravách a ľahko doplní akýkoľvek dekor. Hľadajte ďalšie položky z kolekcie Newport, ktoré sa predávajú samostatne. Kolekcia Newport; Krásna zvetraná šedá povrchová úprava dreva; Dve uzavreté skrine; Vhodné pre TV s uhlopriečkou až 65 palcov; Jedna zásuvka pre skryté ukladanie; (Š) 58,75 palca x (D) 15,75 palca x 26,5 palca. .

Drevený stojan Newport Park Lane 60 Weathered Grey


Drevený stojan Nočný stolík Orech Denali 1-zásuvkový Acacia. Kolekcia Denali zahŕňa prvky moderny z polovice storočia, aby do súčasného domova priniesla textúry inšpirované prírodou a výrazné architektonické línie. Bohaté mosadzné detaily, podporené šikmou základňou z masívneho dreva morenou vlašským orechom, podopierajú trblietavú sklenenú dosku z číreho skla a poskytujú teplý kovový protipól svetlej a vzdušnej kolekcie jedální a spální. Povrchová úprava hnedý orech; Moderný dizajn z polovice storočia; Ručne vyrobené s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť; Plne otvárateľné zásuvky s mäkkým zatváraním; Všetko drevo je vysušené v sušiarni pre mimoriadnu trvanlivosť; Časť kolekcie s ladiacim jedálenským stolom, bufetom, TV stolíkom a kúskami do spálne. Nočný stolík

Drevený stojan Nočný stolík Orech Denali 1-zásuvkový Acacia