Drevený stojan Natural Brown 60 stojan na médiá Belmont Bendigo. Stojan na médiá Belmont Home Bendigo z dreva a kovu Natural Brown 60 je krásne navrhnutý s ohľadom na funkčnosť. Medzi funkcie patria dvoje dvierka, ktoré sa otvárajú do úložných priestorov a otvorená stredová polica. Tento TV stojan je vybavený káblovým manažmentom. otvorom v zadnom paneli a pojme väčšinu plochých televízorov s uhlopriečkou až 65 palcov. Povrchová úprava prírodného dreva a kovové akcenty sa určite dobre hodia k existujúcemu dekoru. Spárujte s 42-palcovým konferenčným stolíkom Belmont Home Natural Finish (dostupný a predávaný samostatne) pre elegantný a súdržný vzhľad. Dve skryté odkladacie priehradky a otvorená stredová polica sú ideálne na uloženie a vystavenie; Pojme väčšinu televízorov s uhlopriečkou až 65 palcov; vedenie káblov. otvor v zadnom paneli; Spárujte so zodpovedajúcim konferenčným stolíkom Westlake 42 na dotvorenie vzhľadu (dostupné a predávané samostatne); Povrchová úprava prírodného dreva; Vyrobené z preglejky a kovu; Jednoduchá montáž.

Drevený stojan Natural Brown 60 Media Belmont Bendigo

Drevený stojan Natural Brown 60 Media Belmont Bendigo


Drevený stojan Natural Brown 60 stojan na médiá Belmont Broderick Solid. Nadčasové, čisté línie a rustikálne, no zároveň industriálne prvky farmy sa spájajú, aby vytvorili ukážkový kus, ktorým je stojan na médiá z masívneho dreva Belmont Home Broderick Natural Brown 60. Pekné čierne kovové nohy sú doplnené prírodnou povrchovou úpravou z recyklovaného dreva. Tento multimediálny konzolový stolík plný charakteru a funkčnosti obsahuje dve úložné skrinky a dve otvorené police na uloženie mediálneho vybavenia a iných domácich potrieb. Stojan pojme väčšinu televízorov do 70 palcov. Vďaka lakovanej úprave a robustnej drevenej a kovovej konštrukcii je tento štýlový kúsok vyrobený pre dlhú životnosť. Dve odkladacie skrinky a dve police ponúkajú dostatok úložného a výstavného priestoru; Pojme väčšinu televízorov s uhlopriečkou až 70 palcov; Robustná konštrukcia z recyklovaného dreva a kovu; Povrchová úprava Distressed Natural Wood; Lak zapečatený pre ochranu a trvanlivosť; Jednoduchá montáž.

Drevený stojan Natural Brown 60 Media Belmont Broderick Solid


Drevený stojan Natural Brown 60 stojan na médiá Belmont Dylan Solid. Stojan Belmont Home Dylan z masívneho dreva Natural Brown 60 Media Stand dodá funkčné čaro akémukoľvek priestoru. Konštrukcia z prírodného recyklovaného dreva dodáva histórii a časom opotrebovaný charakter, zatiaľ čo čierne kovové vlásenky dodávajú priemyselný komponent. Lakovaný povrch zaisťuje dlhotrvajúcu ochranu a odolnosť. Pevné kovové nohy sa dajú pohodlne zložiť, aby sa dali ľahko prenášať a skladovať. Dve skryté odkladacie priehradky a otvorená stredová polica poskytujú dostatok priestoru na uloženie a vystavenie mediálneho vybavenia. Táto mediálna konzola pojme väčšinu televízorov s uhlopriečkou až 65 palcov a obsahuje správu káblov. diera. Spárujte so zodpovedajúcim 42-palcovým konferenčným stolíkom z recyklovaného dreva Belmont Home (dostupný a predávaný samostatne) pre elegantný a súdržný vzhľad. Obsahuje otvorenú stredovú policu a dve vonkajšie odkladacie priehradky skryté dvierkami; Pojme väčšinu televízorov s uhlopriečkou až 65 palcov a obsahuje správu káblov. diera; Kovové vlásenky sa dajú ľahko sklopiť pre ľahké skladovanie a prenosnosť; Povrchová úprava prírodného dreva s čiernymi kovovými nohami; Na dotvorenie vzhľadu spárujte so zodpovedajúcim koktailovým stolíkom Beckham 42 (dostupné a predávané samostatne); Pevná konštrukcia z recyklovaného dreva a kovu.

Drevený stojan Natural Brown 60 Media The Belmont Dylan Solid