Drevený stojan Natural Brown 42 Konferenčný stolík Belmont Devonport Solid. Konferenčný stolík Belmont Home Devonport z masívneho dreva Natural Brown 42 dodá funkčné čaro akémukoľvek priestoru. Tento koktailový stôl má konštrukciu z recyklovaného dreva v prírodnom prevedení s čiernymi železnými nožičkami, z ktorých okamžite vyžaruje industriálny, no zároveň rustikálny nádych. Lakovaný povrch zaisťuje dlhotrvajúcu ochranu a odolnosť. Pevné kovové nohy sa dajú pohodlne zložiť, aby sa dali ľahko prenášať a skladovať. Dve otvorené police poskytujú ideálny priestor na uloženie a vystavenie kníh, časopisov, elektroniky a pod. Spárujte so zodpovedajúcim 60-palcovým mediálnym stojanom Belmont Home alebo 48-palcovým televíznym stojanom z recyklovaného dreva Belmont Home (dostupné a predávané samostatne) pre elegantný a súdržný vzhľad. Obsahuje dve otvorené police ideálne na skladovanie a vystavenie; Kovové vlásenky sa dajú ľahko sklopiť pre ľahké skladovanie a prenosnosť; Povrchová úprava prírodného dreva; Čierne kovové nohy; Na dotvorenie vzhľadu spárujte zodpovedajúci stojan na TV Franklin 60 alebo TV stojan Owen 48 (dostupné a predávané samostatne); Robustná konštrukcia z recyklovaného dreva a kovu; Jednoduchá montáž.

Drevený stojan Natural Brown 42 Konferenčný stolík Belmont Devonport Solid

Drevený stojan Natural Brown 42 Konferenčný stolík Belmont Devonport Solid


Drevený stojan Natural Brown 48 Media Console Belmont Armidale Solid. Elegantný moderný dizajn z polovice storočia je doplnený rustikálnymi prvkami, ktoré vytvárajú nadčasovú konzolu Belmont Home Armidale Solid Wood Natural Brown 48 Media Console. Prírodné regenerované drevo dodáva histórii a časom opotrebovaný charakter, zatiaľ čo čierne kovové vlásenky dodávajú priemyselný komponent. Kovové nohy sa dajú pohodlne sklopiť, aby sa dali ľahko prenášať a skladovať. Dve otvorené police poskytujú dostatok priestoru na uloženie a vystavenie mediálneho vybavenia. Lakovaný povrch zaisťuje dlhotrvajúcu ochranu a odolnosť. Dve otvorené police sú ideálne na uloženie a vystavenie mediálneho vybavenia; Kovové vlásenky sa dajú ľahko sklopiť pre ľahké skladovanie a prenosnosť; Povrchová úprava prírodného dreva; Lak zapečatený pre ochranu a trvanlivosť; Robustná konštrukcia z recyklovaného dreva a kovu; Jednoduchá montáž.

Drevený stojan Natural Brown 48 Media Console Belmont Armidale Solid


Drevený stojan Natural Brown 50 2 Polica Belmont Sunbury Solid. Industriálny štýl sa stretáva s rustikálnym charakterom poškodeného recyklovaného dreva a vytvára peknú kombináciu, ktorou je TV stojan Belmont Home Sunbury z masívneho dreva Natural Brown 50 2 Shelf. Elegantný moderný dizajn, ktorý obsahuje dve priestranné otvorené police, umožňuje pohodlné a atraktívne vystavenie televízora, mediálneho vybavenia, kníh, filmov a ďalších. Pojme väčšinu televízorov s uhlopriečkou až 60 palcov. Tento všestranný kúsok možno použiť aj ako konzolový stolík na chodbe alebo ako doplnok konverzácie v obývacej izbe. Pevné recyklované drevo v prírodnom prevedení a kovová konštrukcia vytvára odolný konzolový stôl, ktorý vydrží roky. Dve police sú ideálne na odkladanie a vystavenie rôznej elektroniky a domácich potrieb; Multifunkčný kus možno použiť ako TV stojan, vstupný stolík alebo akcentový kus; Pojme väčšinu televízorov s uhlopriečkou až 60 palcov; Robustná konštrukcia z recyklovaného dreva a kovu; Povrchová úprava Distressed Natural Wood, ktorá je zapečatená lakom pre ochranu a odolnosť; Jednoduchá montáž.

Drevený stojan Natural Brown 50 2 Polica Belmont Sunbury Solid