Drevený stojan Nábytok z mäkkého bronzu 72 masív. Cooperstown je kolekcia z masívneho dreva, ktorá vyžaruje priemyselnú jednoduchosť. Jeho hrubé labutie dosky, captured end panely, vložená drôtená sieť a mäkké bronzové kovanie sa spájajú a vytvárajú nábytok, s ktorým sa ľahko žije a je radosť ho vlastniť. Dve nastaviteľné police za vonkajšími dvierkami z drôtenej siete. Nastaviteľná polica za stredovými dverami z dreveného panelu; Otvorená stredová oblasť na ukladanie A/V komponentov. Pojme väčšinu TV s plochou obrazovkou až do 70.

Drevený stojan Nábytok z mäkkého bronzu 72 masív

Drevený stojan Nábytok z mäkkého bronzu 72 masív


Drevený stojan Naoki Grey, povrchová úprava orech. Televízny stojan Naoki s ultramoderným dvojfarebným povrchom a dostatočným úložným priestorom zapôsobí v každom priestore. Tento drevený TV stojan vyrobený v Malajzii má jednu otvorenú policu s otvorom na vedenie kábla, ktorý poskytuje priestor pre zábavnú konzolu. Tri prídavné odkladacie priehradky sú každá ukryté výklopnými dvierkami. Dvojfarebná sivá a orechová povrchová úprava sú spárované s dlhými dvojitými vertikálnymi rukoväťami pre chladný a moderný vzhľad. Stojan Naoki TV, ktorý si vyžaduje montáž, je podopretý roztiahnutými nohami, ktoré vytvárajú elegantný retro profil.

Drevený stojan Naoki Grey, povrchová úprava orech


Drevený stojan Natural Brown 2-policový Media Belmont Griffith. 2-policový multimediálny TV stojan Belmont Home Griffith z dreva a kovu Natural Brown je dokonalým riešením na ukladanie médií do vášho obytného priestoru. Medzi funkcie patria dve otvorené odkladacie police a jedny dvierka, ktoré sa otvárajú do ďalšej priehradky. Táto mediálna konzola pojme väčšinu 55-palcových televízorov s plochým panelom. Elegantný dizajn, kovové akcenty a povrchová úprava z prírodného dreva ponúkajú moderné dizajnové prvky, ktoré sa stanú ústredným bodom vašej izby. Spárujte s 42-palcovým konferenčným stolíkom Belmont Home Natural Finish (dostupný a predávaný samostatne) pre elegantný a súdržný vzhľad. Dve otvorené police a odkladacia priehradka ukrytá jednými dvierkami sú ideálne na ukladanie a vystavovanie mediálnych predmetov; Pojme väčšinu televízorov s uhlopriečkou až 55 palcov; Spárujte so zodpovedajúcim konferenčným stolíkom Westlake 42 na dotvorenie vzhľadu (dostupné a predávané samostatne); Povrchová úprava prírodného dreva; Vyrobené z preglejky a kovu; Elegantný dizajn; Jednoduchá montáž.

Drevený stojan Natural Brown 2-policový Media Belmont Griffith