Drevený stojanový rám Nástenné zrkadlo Hnedé Tahoe obdĺžnik. Toto Accent Mirror, inšpirované dánskym moderným dizajnom z polovice storočia, bude štýlovým doplnkom vašej spálne. Zrkadlo Accent Mirror je vyrobené ručne a je vyrobené z masívneho dreva amerického orecha. Materiály: americký orech, základný náter/olej; Povrchová úprava vlašský orech; Ručne vyrobené s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť; Všetko drevo je vysušené v sušiarni pre mimoriadnu trvanlivosť; Časť kolekcie s ladiacim jedálenským stolom, bufetom, TV stolíkom a kúskami do spálne; Štýl: Moderný v polovici storočia; Hnedá Farba. Zrkadlo

Drevený stojanový rám Nástenné zrkadlo Hnedé Tahoe obdĺžnik

Drevený stojanový rám Nástenné zrkadlo Hnedé Tahoe obdĺžnik


Drevený stojanový stôl Orech Denali 55 3-zásuvkový Acacia. Kolekcia Denali zahŕňa prvky moderny z polovice storočia, aby do súčasného domova priniesla textúry inšpirované prírodou a výrazné architektonické línie. Bohaté mosadzné detaily podopierajú drevenú dosku, ktorá je podopretá skosenou základňou z masívneho dreva morenou vlašským orechom, čím vytvára teplý protipól svetlého a vzdušného domova. Povrchová úprava hnedý orech; Moderný dizajn z polovice storočia; Ručne vyrobené s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť; 3 zásuvky na ceruzky na uloženie; Všetko drevo je vysušené v sušiarni pre mimoriadnu trvanlivosť; Časť kolekcie s ladiacim jedálenským stolom, bufetom, TV stolíkom a kúskami do spálne.

Drevený stojanový stôl Orech Denali 55 3-zásuvkový Acacia


Moderné lustre do domácnosti: Kimrose 10 Light Linear Ceiling Chandelier, Polished Nickel Finish


Drevo Tahoe 3-dielne 63 Príborník Orech. Táto kolekcia Mid Century zahŕňa prvky moderného škandinávskeho dizajnu s nádychom moderny z polovice storočia, aby priniesla do súčasného domova textúry inšpirované prírodou a výrazné architektonické línie. Tento nenápadný príborník, vyrobený z masívneho tvrdého dreva s bohatými orechovými dyhami, vám prinesie roky zábavy. Štyri nohy z masívneho dreva zaisťujú stabilitu a dlhú životnosť. Výrobca sa pýši výrobou nábytku, ktorý vydrží generácie. Zásuvky a pánty s mäkkým zatváraním; Materiály: americký orech, základný náter/olej; Ručne vyrobené s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť; Všetko drevo je vysušené v sušiarni pre mimoriadnu trvanlivosť; Časť kolekcie s ladiacim jedálenským stolom, bufetom, TV stolíkom a kúskami do spálne; Štýl: Moderný v polovici storočia; Úplné vysunutie pod namontovanou zásuvkou s jemným zatváraním; Dodáva sa kompletne zmontovaný.

Drevo Tahoe 3-dielne 63 Príborník Orech