Drevený stojanový príborník Orech Denali 71 3-dielny. Kolekcia Denali zahŕňa prvky moderny z polovice storočia, aby do súčasného domova priniesla textúry inšpirované prírodou a výrazné architektonické línie. Bohaté mosadzné detaily, podporené šikmou základňou z masívneho dreva morenou vlašským orechom, podopierajú trblietavú sklenenú dosku z číreho skla a poskytujú teplý kovový protipól svetlej a vzdušnej kolekcie jedální a spální.

Povrchová úprava orech; Moderný dizajn z polovice storočia; Ručne vyrobené s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť; Plne otvárateľné zásuvky s mäkkým zatváraním; Všetko drevo je vysušené v sušiarni pre mimoriadnu trvanlivosť; Časť kolekcie s ladiacim jedálenským stolom, bufetom, TV stolíkom a kúskami do spálne; Hnedá Farba.

Drevený stojanový príborník Orech Denali 71 3-dielny

Drevený stojanový príborník Orech Denali 71 3-dielny


Drevený stojanový rad Industrial Grey Lexicon. Industriálny dizajn je v kolekcii Woodrow jemne použitý na dosiahnutie cool vzhľadu vašej obývačky. Tmavé kovové lemovanie rohov s detailmi nitov prepožičiava ležérny vzhľad tejto ponuky domácej zábavy. Melamínový laminát má vzhľad zvetraného dreva, ktorý podporuje zamýšľaný dizajn.

Konzolová jednotka je vybavená zásuvkami a otvorenými policami pre mediálne zariadenia. Prémiová melaínová doska; Sivá povrchová úprava; 2 úložné boxy; 3 rybinové zásuvky s kovom na kovových stredových klzných lištách; Plochý čierny tón ťahá; Melamínový laminát odoláva poškriabaniu a škvrnám; Výrezy na vedenie drôtov;

Drevený stojanový rad Industrial Grey Lexicon


Drevený stojanový rad Marble Top Brown Moe’s Home.


Men’s Timberland PRO Hood Honcho Full-Zip Sweatshirt, Charcoal Heather Small


Zažiarte s elegantným TV stolíkom Woodrow. Vyrobené z prírodného mramoru a dokončené starožitnou farbou pre priemyselný vzhľad. Vďaka štyrom otočným, hladkým železným dvierkam je táto skrinka vybavená dostatkom priestoru, vďaka ktorému bude váš domov organizovaný mimo dohľadu. Povrchová úprava: Hnedá; Materiály: mramor; Mramorový vrch; Železné dvere; Štyri výkyvné dvere; Súčasný moderný štýl.

Drevený stojanový rad Marble Top Brown Moe's Home