Drevený stojanový nábytok Brantley 4 Door Dark. Užite si to najlepšie z oboch svetov – high-tech 70 TV a špičkovú konzolu, ktorá elegantne zapadne do vášho dv+ÚTŕcor. Pre zábavu bez neporiadku poskytujú naše konzoly správu káblov, ukladanie médií a komponentov a elektrické zásuvky na jednoduché pripojenie zariadení. Povrchová úprava: Vysoko odolný, číry, stredný, tmavý povrch cez dubové dyhy Materiál: Gumové drevo masív s bielou dubovou dyhouŠtyri sklenené dvierka s dreveným rámom s výsevným sklomDve nastaviteľné police za každým Stredové dvierka majú uzamykacie kovanieJedna elektrická zásuvka s tromi zásuvkami

Drevený stojanový nábytok Brantley 4 Door Dark

Drevený stojanový nábytok Brantley 4 Door Dark


Drevený stojanový nábytok Tynecastle 84 Medium. Sofistikovaná a architektonická forma, Tynecastle Entertainment Console je inšpirovaná panskými sídlami a jazdeckým životom na anglickom vidieku. Konzola je vyrobená z topoľových masívnych a tvarovaných jelšových dýh a je dokončená v teplej gaštanovej farbe s príjemnou rustikálnou kvalitou.

Zábavná konzola vybavená funkciami pojme až 70-palcový TV, ak sa používa bez krytu, a má stredový kanál reproduktorov s rozmermi 43 +ÚT» W x 18 7/8 D x 6 7/8 H. Dve zásuvky a 2 drevené dvierka s jednou nastaviteľnou policou za každým a dve skosené sklenené dvierka s dreveným rámom s 2 nastaviteľnými policami vzadu. 3-zástrčková zásuvka. Povrchová úprava: Stredné drevo; Stredový kanál Oblasť reproduktorov: 6,875 V x 43,5 Š x 18,875 H; Štýl: tradičný a formálny; Pri samostatnom použití sa zmestí až 70” televízor; Dve zásuvky; jedna oblasť reproduktorov so stredovým kanálom; dvoje drevené dvierka s jednou nastaviteľnou policou za každým; dvoje skosené sklenené dvere s dreveným rámom s dvomi nastaviteľnými policami vzadu; jeden trojzásuvkový výstup;

Počet zásuviek: 2; Materiály: topoľové masívy a tvarované jelšové dyhy so živicou; Počet políc: 4.

Drevený stojanový nábytok Tynecastle 84 Medium


Drevený stojanový predlžovací list Walnut Tahoe Moderné v polovici storočia. Táto kolekcia je navrhnutá s moderným nádychom polovice storočia a je vyrobená s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť.


Drevená knižnica sivá podložka na naplavené drevo moderná nastaviteľná


Obdĺžnikový jedálenský stôl, veľmi moderný z polovice storočia, vylepší váš jedálenský kút teplom a sofistikovanosťou. Je vyrobený z masívneho amerického orecha a skosené okraje stola elegantne prechádzajú do šikmých nôh. Nadčasový dizajn a kvalitné materiály zaručujú, že tento kľúčový kúsok, do ktorého sa zmestí osem, vám bude dobre slúžiť aj v budúcnosti.

Materiály: americký orech, základný náter/olej; Hnedá farba; Ručne vyrobené s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť; Všetko drevo je vysušené v sušiarni pre mimoriadnu trvanlivosť; Časť kolekcie s ladiacim jedálenským stolom, bufetom, TV stolíkom a kúskami do spálne; Štýl: Moderný v polovici storočia.

Drevený stojanový predlžovací list Walnut Tahoe Moderné v polovici storočia