Drevený stojan na médiá Skrinka na médiá Grey Linon Largo. Largo Media Cabinet je štýlové a všestranné zábavné centrum. Skrinka je ideálna na umiestnenie do obývačky alebo spálne, má tri dvierka, vnútornú policu a sklenenú prednú stranu. Sivá povrchová úprava je perfektná neutrálna, ktorá ľahko dopĺňa mnoho štýlov dekorácií. Dostatok vnútorného priestoru poskytuje úložný priestor pre všetky vaše mediálne nevyhnutnosti. Vyrobené z borovice a MDF; Sivá povrchová úprava; klasický štýl; Veľký vnútorný úložný priestor. Štýlový a všestranný; Priestranná polica a úložný priestor skrinky.Polička

Drevený stojan na médiá Skrinka na médiá Grey Linon Largo

Drevený stojan na médiá Skrinka na médiá Grey Linon Largo


Drevený stojan na médiá so 4 zásuvkami Natural. Aktualizujte spálňu vkusným nádychom nezmyselného štýlu. Táto komoda na médiá z masívneho dreva a drevenej dyhy so svojou sviežou, čistou siluetou a priestranným radom zásuviek a otvorených políc ponúka dostatok úložného priestoru a chladný, klasický vzhľad. Prírodný jaseňový povrch s akcentmi bodkovaných škvŕn mu dodáva príťažlivý nádych rustikálneho nádychu. Horná zásuvka je vystlaná plsťou pre mäkké a bezpečné miesto na uloženie vašich cenností. Obsahuje: One Media Chest; Štýl: prechodný; Povrchová úprava: Prírodný jaseň; Materiály: masívne drevo, drevená dyha; Rám z masívneho dreva s anglickými rybinovými rohmi; Dve otvorené police s prístupom na káble; Štyri zásuvky na kovových klzných plochách s guľôčkovými ložiskami; Horná zásuvka s plsťou; Ozdobné ťaháky zásuviek.

Drevený stojan na médiá so 4 zásuvkami Natural


Drevený stojan na médiá Truhlica Cherry Sorella Tradičná 3-zásuvková. Využite funkčnú komodu na médiá Sorella s tromi zásuvkami a použite v nej televízor, zatiaľ čo dve otvorené zásuvky obsahujú zábavné zariadenia. Tri zásuvky s rukoväťami v starožitnom štýle odhaľujú priestranný úložný priestor na oblečenie, filmy a ďalšie veci, pretože bočné strany zdobia zložité drevené detaily. Vyrezávané drdolové nožičky dodávajú dielu mierny zdvih a pevná drevená konštrukcia zaisťuje, že tento kus je podopretý a odolný. S elegantným čerešňovým povrchom sa vychutnajte bohatými hnedými a červenými tónmi, ktoré pozdvihnú váš domov na tradičný štýl. Obsahuje: One Media Chest; Štýl: Tradičný; Povrchová úprava: Čerešňa; Materiály: masívne drevo, drevená dyha; Robustná drevená konštrukcia; Ozdobný trstinový lem a detaily vyrezávané z dreva; Dve otvorené police s prístupom na káble; Tri zásuvky s plným výsuvom; Zdobené nádhernými rúčkami zásuviek.

Drevený stojan na médiá Truhlica Cherry Sorella Tradičná 3 zásuvka