Drevený stojan na médiá hrudník hnedá Marcella 4-zásuvková pevná. Urobte dojem vo svojej obývačke s touto komodou so štyrmi zásuvkami v hnedej čerešni. Vďaka rafinovanej siluete si zamilujete vyrezávané detaily a kontrast strieborného kovania. Štyri priestranné zásuvky a dve horné police poskytujú všetok priestor, ktorý potrebujete na uloženie vašich obľúbených filmov, časopisov, hier a podobne. Vyrobené z masívneho dreva pre zvýšenú eleganciu a úžasný tradičný štýl. Obsahuje: One Media Chest; Štýl: Tradičný; Povrchová úprava: Hnedá čerešňa; Materiály: Látka podobná ľanu, masívne drevo, drevená dyha; Plnovýsuvné klzáky zásuvky; Štyri zásuvky s elegantnými zásuvkami; Dve otvorené police s pevnou priehradkou; Zadný panel obsahuje výrezy na káble pre jednoduchú správu káblov; Podporované na zodpovedajúcich drdolových nohách.

Drevený stojan na médiá Hrudník hnedý Marcella 4 zásuvka pevná

Drevený stojan na médiá Hrudník hnedý Marcella 4 zásuvka pevná


Drevený stojan na médiá Hrudník s drôtenou kefou hnedý krentín rustikálny. Prineste túto výnimočnú kolekciu do svojej spálne s jedinečným drôteným kartáčovaným povrchom. Táto komoda na médiá ponúka otvorenú policu so zadným káblovým prístupom a 3 priestranné zásuvky, ktoré sa pohybujú na centrálnych kovových klzných lištách pre čistý a ľahko prístupný dizajn. Každá zásuvka je vybavená elegantným čiernym kovovým ťahadlom. Drôtená povrchová úprava tiež dodáva tomuto kúsku trendový rustikálny a zvetraný vzhľad. Obsahuje: One Media Chest; Štýl: Rustikálny; Povrchová úprava: Drôtená hnedá; Materiály: masívne drevo, drevená dyha; Tri zásuvky; Kovové tyče na ťahanie; Stredové kovové klzáky; Pevná drevená konštrukcia.

Drevený stojan na médiá Hrudník s drôtenou kefou hnedý krentín rustikálny


Drevený stojan na médiá Chest Cherry Caiden s 2 zásuvkami. Doprajte svojej spálni štýlový upgrade s touto elegantnou komodou na médiá s tmavou čerešňovou úpravou. Táto prechodná komoda z masívneho dreva a drevenej dyhy je krásne navrhnutá so zaoblenými nožičkami, skosenými hranami a okrúhlymi kovovými rúčkami zásuviek pre skutočne vkusný vzhľad. Dve otvorené police so zadnými štrbinami na drôty a dve veľké zásuvky na plnovýsuvných klzných lištách poskytujú všetok priestor, ktorý potrebujete pre svoju zábavu. Obsahuje: One Media Chest; Štýl: prechodný; Povrchová úprava: Tmavá čerešňa; Materiály: masívne drevo, drevená dyha; Dve otvorené police so zadným prístupom na kabeláž; Dve zásuvky s plným výsuvom; Kovové klzáky s guľôčkovými ložiskami.

Drevený stojan na médiá komoda Cherry Caiden 2 zásuvka