Drevený stojan na stenu Serene Walnut Sauder New Hyde. Kop obyčajný na obrubník. Vytvorte vzhľad, ktorý bude vynikať od ostatných vo vašej domácnosti, vďaka štýlu polovice storočia a modulárnemu dizajnu tohto nástenného credenza z kolekcie New Hyde. Do tohto zábavného zariadenia sa zmestí až 60 TV, vďaka čomu je skvelým miestom, kde sa môžete stretnúť, aby ste si mohli vychutnať svoju obľúbenú novú reláciu alebo filmové maratóny s priateľmi. Delené police poskytujú vyhradený úložný priestor pre audio/video komponenty alebo vaše obľúbené predmety do domácnosti, ako sú zberateľské predmety a drobnosti. Toto nástenné úložné riešenie obsahuje skryté úložné priestory za každým z dvierok pre predmety, ktoré nechcete vidieť. Pevná stredová polica vám poskytuje ďalší priestor na uloženie a vystavenie iných rôznych predmetov, ako sú organizérske koše, ozdobné rastliny, stolové hry a zarámované fotografie. Nástenný televízor s povrchovou úpravou z pokojného vlašského orecha v kombinácii s odolným kovovým rámom s čiernym práškovým nástrekom dodá vášmu domovu nový vzhľad. Povrchová úprava: Serene Walnut and Black; Materiál: Drevo a kov; Nástenné úložné riešenie; Pojme až 60 TV s hmotnosťou 70 libier alebo menej pre optimálny pôžitok zo sledovania; Delené police poskytujú vyhradený úložný priestor pre audio/video komponenty alebo váš obľúbený domáci dekor; Skrytý úložný priestor za dverami chráni pred neporiadkom; Pevná stredová polica medzi dvierkami pre ďalší úložný priestor; Kovový rám s práškovým nástrekom pre dlhú životnosť. Hmotnosť produktu: 80,08 libier; kabinet

Drevený stojan na stenu Serene Walnut Sauder New Hyde

Drevený stojan na stenu Serene Walnut Sauder New Hyde


Drevený stojan na vysoký gramofónový stojan Dove Grey Southlander na vysoký stojan na gramofóny. Dodajte svojej obývačke alebo zábavnému priestoru moderný vzhľad s vysokým gramofónovým stojanom Ameriwood Home Southlander. Vyrobené z laminovanej drevotrieskovej dosky, svetlosivá povrchová úprava a kontrastné čierne nožičky H panelu a čierne kovanie dodávajú stojanu svieži vzhľad. S 3 policami, 2 nastaviteľnými, máte všetok priestor, ktorý potrebujete na uloženie audio zariadenia, káblovej skrinky a DVD alebo hier. Spodná polovica ponúka drôtené rozdeľovače na uloženie všetkých vašich albumov. Odstupný dizajn ponúka hlbší priestor na spodnej strane pre väčšie predmety. Vďaka výrezu kábla je zapojenie zariadenia jednoduché. Praktická zásuvka je ideálna pre malé predmety, ako sú diaľkové ovládače, batérie a ďalšie káble. Tento všestranný kúsok možno použiť aj ako policu na usporiadanie kníh, spomienkových predmetov a dekorácií. Akokoľvek ho použijete, stojan na gramofón bude vo vašom priestore vyzerať skvele. Súčasťou balenia je súprava na kotvenie na stenu, ktorá zabráni zraneniam pri prevrátení a ochráni vašu rodinu. Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám a po otvorení vyžaduje montáž. Odporúča sa zostaviť dve dospelé osoby. Po zložení má stojan rozmery 57,5 V x 20 Š x 18,1 H. Pridajte ďalší úložný priestor do svojho zábavného priestoru s vysokým gramofónovým stojanom Ameriwood Home Southlander; Vyrobené z laminovanej drevotrieskovej dosky, svetlosivá povrchová úprava a kontrastné čierne nožičky panela H a hardvér dodávajú stojanu na TV aktualizovaný vzhľad; 2 nastaviteľné a 1 pevná polica poskytuje dostatok priestoru na uloženie audio a video zariadenia spolu s DVD a hrami a spodná polovica ponúka drôtené prepážky na ukladanie albumov; Súčasťou balenia je súprava na upevnenie stojana na stenu; Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám a odporúčame ho zostaviť 2 dospelým.

Drevený stojan na vysoký gramofón Dove Grey Southlander na vysoký gramofónový stojan


Drevený stojan na vysoký stojan na gramofóny Espresso Southlander na vysoký stojan na gramofóny. Dodajte svojej obývačke alebo zábavnému priestoru moderný vzhľad s vysokým gramofónovým stojanom Ameriwood Home Southlander. Vyrobený z laminovanej drevotrieskovej dosky, klasický espresso povrch a čierne nožičky H panelu a čierne kovanie dodávajú stojanu svieži vzhľad. S 3 policami, 2 nastaviteľnými, máte všetok priestor, ktorý potrebujete na uloženie audio zariadenia, káblovej skrinky a DVD alebo hier. Spodná polovica ponúka drôtené rozdeľovače na uloženie všetkých vašich albumov. Odstupný dizajn ponúka hlbší priestor na spodnej strane pre väčšie predmety. Vďaka výrezu kábla je zapojenie zariadenia jednoduché. Praktická zásuvka je ideálna pre malé predmety, ako sú diaľkové ovládače, batérie a ďalšie káble. Tento všestranný kúsok možno použiť aj ako policu na usporiadanie kníh, spomienkových predmetov a dekorácií. Akokoľvek ho použijete, stojan na gramofón bude vo vašom priestore vyzerať skvele. Súčasťou balenia je súprava na kotvenie na stenu, ktorá zabráni zraneniam pri prevrátení a ochráni vašu rodinu. Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám a po otvorení vyžaduje montáž. Odporúča sa zostaviť dve dospelé osoby. Po zložení má stojan rozmery 57,5 V x 20 Š x 18,1 H. Pridajte ďalší úložný priestor do svojho zábavného priestoru s vysokým gramofónovým stojanom Ameriwood Home Southlander; Vyrobené z laminovanej drevotrieskovej dosky, klasický espresso povrch a čierne nožičky s H panelom a hardvér dodávajú stojanu na TV aktualizovaný vzhľad; Spodná polovica ponúka drôtené rozdeľovače platní, ktoré udržia vaše albumy v poriadku, a výrez na drôt umožňuje jednoduché pripojenie zariadení; Súčasťou balenia je súprava na upevnenie stojana na stenu; Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám a odporúčame ho zostaviť 2 dospelým.

Drevený stojan na vysoký gramofón Espresso Southlander na vysoký gramofónový stojan