Drevený stojan Knižnica Nábytok Cherry Alaterre Mission 60. Kolekcia nábytku v štýle Classic Mission Style je krásne spracovaná a všestranná s mnohými štýlmi zdobenia. Táto knižnica vyrobená z vybraného tvrdého dreva ponúka 4 police a poskytuje dostatok úložného priestoru pre knihy, zakladače a vašu obľúbenú domácu výzdobu. Ideálne do obývačky alebo kancelárie. 24Široká knižnica poskytuje extra úložný alebo výstavný priestor vo vašej domácej kancelárii alebo obytnom priestore; Použite jednu knižnicu na každej strane stojana Classic TV na uloženie herných potrieb a vytvorenie hotového vzhľadu; Umelecký a remeselný styling je všestranný; krásny čerešňový alebo espresso povrch pre väčší štýl.

Drevený stojan na knihy Nábytok Cherry Alaterre Mission 60

Drevený stojan na knihy Nábytok Cherry Alaterre Mission 60


Drevený stojan Polička na knihy Grey Wash 60 Wide X-Frame Kovové a. Predveďte svoje knihy, časopisy, médiá a ďalší obsah s touto krásnou policou. Odolná konštrukcia z vysokokvalitného MDF a kovu s práškovým nástrekom, spolu vytvárajú robustnú, ale štýlovú policu. Jednoduchý dizajn x-frame je dokonalým zvýraznením každej miestnosti vo vašej domácnosti. Viacero políc pre dostatok úložného priestoru; Kov s práškovým nástrekom; Vysokokvalitná MDF konštrukcia s odolným laminátom; Obrovské, veľké otvorené police; Spoľahlivá konštrukcia; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan na knihy Police Grey Wash 60 Wide X-Frame Metal


Drevený stojan na médiá Hruď s drôtenou kefou biela Krentin Rustic. Prineste túto výnimočnú kolekciu do svojej spálne s jedinečným drôteným kartáčovaným povrchom. Táto komoda na médiá ponúka otvorenú policu so zadným káblovým prístupom a 3 priestranné zásuvky, ktoré sa pohybujú na centrálnych kovových klzných lištách pre čistý a ľahko prístupný dizajn. Každá zásuvka je vybavená elegantným čiernym kovovým ťahadlom. Drôtená povrchová úprava tiež dodáva tomuto kúsku trendový rustikálny a zvetraný vzhľad. Obsahuje: One Media Chest; Štýl: Rustikálny; Povrchová úprava: Wire-Brushed White; Materiály: masívne drevo, drevená dyha; Tri zásuvky; Kovové tyče na ťahanie; Stredové kovové klzáky; Pevná drevená konštrukcia.

Drevený stojan na médiá Hruď s drôtenou kefou biela Krentin Rustic