Drevený stojan na espresso. Oživte atmosféru televíznym stojanom Ameriwood Home Chicago. Krásny espresso povrch vyrobený z laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky určite doplní dekoráciu vašej obývačky, rodinnej izby alebo obývacej izby s tradičným štýlom a detailmi líšt. Stojan ponúka otvorený úložný priestor pre váš káblový box, hernú konzolu alebo Blu-Ray prehrávač a otvory na vedenie káblov udržia vaše káble bez zamotania. Stojan na TV pojme TV s plochou obrazovkou až do 65 s maximálnou hmotnosťou 120 libier. takže môžete relaxovať v pohodlí svojho domova pri sledovaní svojich obľúbených televíznych relácií alebo filmov. Obsahuje tiež ľahko prístupný úložný priestor za 2 sklenenými dvierkami, ktorý ochráni vaše Blu-Ray disky, knihy a diaľkové ovládače pred každodenným prachom. Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám v 2 krabiciach a odporúčame zostaviť 2 dospelé osoby. Po úplnom zložení má tento krbový TV stojan rozmery 31,9 V x 62 W x 17,8 H. Televízny stojan Ameriwood Home Chicago vám ponúka dokonalú kombináciu úložného priestoru a štýlu; Stojan na TV podporuje až 65 plochých TV s maximálnou hmotnosťou 120 libier. a je vyrobený z laminovanej drevotrieskovej dosky a MDF s krásnym espresso povrchom; Horná delená otvorená polica a stredové police sú skvelé na uloženie káblovej skrinky alebo Blu-Ray prehrávača a 2 bočné skrinky majú 2 ďalšie police za sklenenými dvierkami na knihy a DVD; Doplňte si izbu ďalšími predmetmi z Ameriwood Home. Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám v 2 krabiciach a odporúčame zostaviť 2 dospelé osoby.

Drevený stojan na espresso

Drevený stojan na espresso


Drevený stojan na Espresso 58 Simple. Kombinácia štýlu a funkcie dáva tejto modernej drevenej TV konzole pozoruhodný vzhľad. Dizajn vytvára elegantný, moderný vzhľad vyrobený z vysokokvalitného MDF a odolného laminátu. Konzola pojme väčšinu plochých televízorov až do 60 palcov. Konzola tiež poskytuje dostatok priestoru pre A/V komponenty a ďalšie mediálne príslušenstvo s nastaviteľnými policami. Nadčasová úprava espressa; Vyrobené z vysokokvalitného MDF a odolného laminátu; Obsahuje nastaviteľné police a úložný priestor pre A/V komponenty; Pojme väčšinu TV s plochou obrazovkou až do 60 palcov. Dodáva sa pripravený na zostavenie s potrebným hardvérom a nástrojmi; Montážne pokyny sú súčasťou bezplatného čísla a online podpory.

Drevený stojan na Espresso 58 Simple


Drevený stojan na espresso Finish Durango 65 Solid. TV stojan Durango je nádherný TV stojan v rustikálnom štýle. Vyrobené z masívneho borovicového dreva s povrchovou úpravou Espresso Aged Distressed, ktorá ponúka to správne množstvo trápenia, ktoré sa dá ľahko miešať s iným rustikálnym, núdzovým, skladovým, farmárskym alebo loftovým vzhľadom. Dve posuvné dvere v štýle stodoly, ktoré sa posúvajú zo strany na stranu po čiernej kovovej koľajnici. Dvoje bočné dvere majú vzhľad kovovej sieťoviny, ktorý dodáva rustikálny a núdzový vzhľad. Štyri vnútorné police sú odnímateľné a nastaviteľné, čo poskytuje všestranné možnosti ukladania audio, video a herných komponentov. vedenie káblov. výrezy sú vhodné pre hlavnú skrinku a vonkajšie skrinky. Ideálne pre väčšinu 65 plochých televízorov a až 70. Pre bezpečnosť pridaná súprava proti prevráteniu. Povrchová úprava: Espresso; Vyrobené z masívneho borovicového dreva s rustikálnymi rezmi; Dve posuvné dvere v štýle stodoly, ktoré sa posúvajú zo strany na stranu po čiernej kovovej koľajnici; Vzhľad v štýle kovovej sieťoviny na bočných dverách s na mieru upravenými čiernymi kľučkami dverí; Nastaviteľné a vyberateľné police umožňujú dostatok úložného priestoru; vedenie káblov. Výrezy; Ideálne pre väčšinu 65 plochých televízorov a až 70.

Drevený stojan na espresso Finish Durango 65 Solid