Drevený stojan Cappuccino Carter Modern 60. Tento súčasný dizajn TV stolíka na cappuccino má dostatok úložného priestoru pre vaše médiá a technologické vybavenie. Štyri drevené zásuvky a skrinka so skleneným panelom poskytujú miesto na uloženie vecí a zadný panel poskytuje výstup pre vaše zariadenia. Záver cappuccino dodáva miestnosti pokojný a relaxačný tón. Obsahuje: Jeden TV stojan/skrinka na zábavu; Štýl: Moderný; Záver: Cappuccino; Materiály: sklo, MDF, dyha; 4 zásuvky na kovových klzných lištách na uloženie DVD/hier; 2 stredové komponenty so sklenenými dvierkami na ukrytie a ochranu pred prachom;

Televízna skrinka pojme väčšinu televízorov s plochou obrazovkou.

Drevený stojan na cappuccino Carter Modern 60

Drevený stolík cappuccino Carter Modern 60


Drevený stojan na cappuccino Casper. Dodajte svojmu mediálnemu centru elegantný a moderný vzhľad, ktorý je tiež funkčný s plávajúcou zábavnou jednotkou Casper z dreva. Posuvné dvierka skrinky vám umožnia prístup k vašim mediálnym základom a celý dizajn ponúka dostatok miesta pre reproduktor alebo displej. Montáž nezaberie veľa času a poskytne vám jedinečný pohľad do vášho domova a s núdzovým cappuccinom sa hodí do vášho už existujúceho interiéru.


Agate Striped Banded Beads, Dyed


Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: Súčasný; Záver: Cappuccino; Materiály: MDF, drevotrieska, kovové príslušenstvo; Dve bočné otvorené police. Dve posuvné dvere; Tri stredové police. Prírodná kresba dreva v rušnej farbe; Dostupné vo farbe zvetraný dub, ošúchaná sivá a cappuccino, predávané samostatne; Plávajúci dizajn.

Drevený stojan na cappuccino Casper